Tablet w rozsądnej cenie :)

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Tablet w rozsądnej cenie :)

przez Ktos12 » 10 lut 2014 19:37

Witam.... Mam zamiar kupić sobie tableta gdyż na mojej lumii pograć raczej nie idzie choć pare fajnych gierek jest jednak windows nie jest dla mnie a telefonu nie zmienie... a więc powracając do sedna pytania. Mam do wydania 500-600 zł. O chciałbym aby to był Android :)... Jakaś dobra kamerka w miare , Android w miare świeży i rdzenie które wytrzymają pare wymagających gierek. no to chyba tyle... a pro po Ekranu. Nie wiem czy opłaca sie brać jakieś kolosalnie duże ale takich małych typu 7" raczej bym podziękował. brat sobie kupił i jak dla mnie na filmy czy coś to jednak chyba za małe :) dziękuje za fatyge i prosze o sprawną odpowiedź :)
Ktos12

Re: Tablet w rozsądnej cenie :)

przez Ktoś12 » 10 lut 2014 19:46

....Popatrzyłem na allegro troszke. e tam ... 7" też mi starczy :) a i zapomniałem dodać Musowo Slot na karte (Micro) SD
Ktoś12

przez SmartFan » 10 lut 2014 20:38

Witaj,

a używane urządzonka też bierzesz pod uwagę, czy tylko nówki, nie śmigane?
Zaawansowany

przez Ktoś12 » 10 lut 2014 21:17

Wolałbym nówki... Znalazłem Nexusa 7 z 2012 r. 16 gb za niecałe 500zł :) opłaca sie ? (stan prawie jak nowy żadnych rysek itd)
Ktoś12

przez SmartFan » 10 lut 2014 23:14

Jeśli faktycznie tak jest, to się opłaca. Ja właśnie chciałem Ci polecić jakiegoś Nexusa, bo to naprawdę solidne sprzęty - mają świetne ekrany, doskonałe wsparcie a przy tym nie są wcale takie drogie. Niestety w tych cenach co podajesz można kupić najczęściej chińszczyznę, a z nią bywa bardzo różnie - czasami jest dobra, a czasami można ją o kant d... rozbić.

Ja na Twoim miejscu dołożyłbym stówkę i kupił Nexusa 7 w wersji 2013, który jest dużo lepszy i posłuży Ci dłużej. No ale to Twoja decyzja. Pamiętaj też, że Nexusy nie mają slotów na microSD - jedyna opcja to podłączyć do nich pendrive przez kabel OTG.
Zaawansowany

przez Ktoś12 » 11 lut 2014 16:15

Dzięki... posłucham sie ciebie i dołoże sb stówke i kupie go. Dzięki jeszcze raz
Ktoś12

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!