jaki telefon wybrać do 1500 zł ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

jaki telefon wybrać do 1500 zł ?

przez dolhard » 12 lut 2014 20:22

Witam,
chciałbym zakupić telefon, mam do przeznaczenia na to od 1000-1500 zł, chociaż wolałbym taki który oscyluje w połowie tego przedziału. Głównie będę używał tego telefonu do przeglądania stron internetowych, czytania ebook'ów i innych plików na telefonie (oczywiście oprócz dzwonienia i pisania smsów :D). Plus zależy mi, aby robił on dobre zdjęcia. Oczywiście "lustrzanki" nie oczekuję.
Nokie z windowsem mnie raczej odrzucają, z tego powodu, że ponoć nie ma wielu aplikacji na nie. Jednak jeśli będzie to dobry telefon w rozsądnej cenie, który zadowoli moje oczekiwania związane z nim, to kupię i Nokię.
Z góry dziękuję za odpowiedź,
pozdrawiam.
dolhard

Re: jaki telefon wybrać do 1500 zł ?

przez Pantsless » 12 lut 2014 21:52

Witaj,

jeśli nie oczekujesz fenomenalnego aparatu, to faktycznie Nokie można odrzucić, bo w zasadzie te smartfony oferują jedne z najlepszych kamerek na rynku.

Ja poleciłbym Ci coś ze świetnym ekranem. Ja bym na Twoim miejscu zainwestował w LG G2 - w budżecie się mieści, ma fenomenalny ekran, super baterię i dobry aparat, ogólnie według mnie ideał. Jak chcesz coś tańszego to możesz popatrzeć na LG Nexus 5, który jest w zasadzie taki sam jak G2, ale ma gorszą baterię i 5" aparat. Zaletą Nexusa jest to, że dostaje aktualizacje bezpośrednio od Google, przez co starczy na długo.

Jak chcesz coś tańszego to możesz pomyśleć nad Galaxy S3, a jeśli preferujesz wielkie ekrany to może Galaxy Note 2.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!