dylemat. Poradzicie ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

dylemat. Poradzicie ?

przez Niezdecydowany » 15 lut 2014 15:10

Cześć,
chcę zmienić telefon i zastanawiam się jakiego smartfona wybrać. Czytałem już wiele opinii. Zastanawiam się łącznie nad 5 telefonami.
Z wyższej półki są to LG G2 oraz Xperia Z1. Bebechy rozpatrzyłem.
Tylko rodzi się pytanie czy warto dołożyć te ~200 stówki do xperii czy brać G2 ?
Telefon będzie mi służył do internetu, przeglądania dokumentów i robienia zdjęć. Dodatkowo sporo czasu spędzam poza domem, więc i bateria musi być mocniejsza.
Biorąc to pod uwagę lepiej wziąć 1 z 2 wyżej wymienionych czy zaoszczędzić więcej kasy (tj. brać mniejsze raty :D) i kupić Sony Xperia T, Nexusa 4 lub LG Optimus G ?
Ponadto Xperia Z odpada, niby problemy zostały rozwiązane, jednak wolę chuchać na zimne i nie ryzykować tym, że przy ładowaniu telefonu ekran mi pęknie.
Niezdecydowany

Re: dylemat. Poradzicie ?

przez Karl » 15 lut 2014 17:56

Witaj,

kwestia tego, czy kupić coś tańszego czy lepiej droższe jest ciężka do rozkminienia. Ja na Twoim miejscu zrezygnowałbym z Xperii Z1, która jest gabarytowo ogromna, ma średni ekran a co gorsza - jej aparat wcale nie jest taki cudowny jak by się mogło wydawać. LG G2 jest z kolei super smartfonem, z bardzo długo działającą baterią, pięknym i dużym 5.2" ekranem (a mimo to jest gabarytowo mniejszy od Z1) i z potężną specyfikacją.

Xperia T jest fajna, ale jak zależy Ci na baterii to lepiej brać Xperię SP, która też może się okazać niezłym rozwiązaniem.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!