xperia m czy l, lub galaxy s2

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

xperia m czy l, lub galaxy s2

przez marcin378 » 19 lut 2014 14:47

Witam,
otoz mam dylemat miedzy tymi trzema telefonami. Wiem cze l rozni sie od m jedynie tym ze ma wiecej pamieci oraz ma lepszy aparat, ale nie wiem jak to sie ma do sgs2. Glownie chodzi mi o wydajnosc w grach i w przegladaniu internetu. Liczy sie tez ilosc czasu bez ladowania. Pozdrawiam
marcin378

Re: xperia m czy l, lub galaxy s2

przez Kotlet » 19 lut 2014 15:16

Hej,

co do rozstrzygania między Xperią L a M to chyba nie ma się co zastanawiać, bo Xperia L jak sam mówiłeś - ma więcej pamięci. Poza tym L ma większy ekran(o 0.3") oraz lepszy aparat (8MP zamiast 5MP). Poza tym to te same sprzęty. Xperia M bez modowania do gier się raczej nie nadaje, bo na 4 GB (z czego 2 GB są dostępne na aplikacje) niczego nie poinstalujesz.

Co do Galaxy S II vs Xperia L - to dość trudna decyzja. SGS2 ma więcej pamięci, piękniejszy ekran Super AMOLED i mimo wszystko lepszy aparat. Co do wydajności Sony jest gdzieś dwukrotnie lepszy, więc do gier na pewno starczy na dłużej. Dodatkowo Samsung jest już dość leciwym urządzeniem i nie dostanie Androida 4.4 KitKat a Xperia L najprawdopodobniej tak.

Ogólnie Galaxy S II dłużej wytrzyma na jednym ładowaniu i na pewno na jego ekranie będzie się fajniej przeglądało internet, ale za to Xperia L sprawdzi się lepiej w grach.
Kotlet

przez marcin378 » 19 lut 2014 19:10

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz na ten temat.. I chyba jednak wezme L jest niewiele drozsza i czasem akurat aparat sei przyda:) a moze Koledzy i Kolezanki poleca mi jeszce jakis inny wydajny telefonik w tych samych przedzialach cenowych:)?
marcin378

przez Karl » 19 lut 2014 20:20

W tej cenie możesz jeszcze zobaczyć na Xperię SP oraz LG F5.
Karl

przez marcin378 » 20 lut 2014 21:12

a xperia p bylaby wydajniejsza?
marcin378

przez Kotlet » 20 lut 2014 23:22

Od Xperii L? No w życiu - Xperia P jest ligę albo dwie niżej, poza tym to stary sprzęt.
Kotlet

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!