XPeria SP LTE czy LG G2 ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

XPeria SP LTE czy LG G2 ?

przez Świeżak » 25 lut 2014 13:44

Cześć,
chcę kupić smartfona. Spędziłem już bardzo dużo godzin w internecie czytając specyfikacje techniczne i opinie o xperi SP Lte i LG g2, jednak dalej nie mogę się zdecydować. Czy między tymi telefonami jest aż taka przepaść, że warto dopłacić i kupić lg ?
Świeżak

Re: XPeria SP LTE czy LG G2 ?

przez Hans » 25 lut 2014 13:59

Hej,

Xperia SP to przedstawiciel średniego segmentu, posiadający potężną baterię, średni ekran i średni aparat. Co do LG G2, jest to jeden z najlepszych sprzętów dostępnych teraz w sklepach. Piękny i wielki ekran, wytrzymała 3000 mAh bateria, świetny aparat z OIS, a wydajność ok. 2x większa niż Xperii SP.

Czy warto dopłacać? To zależy ile - może masz jakąś dobrą ofertę u operatora i warto. Ja tam bym dopłacił, bo faktycznie te smartfony dzieli wielka przepaść. G2 jest przecież z powodzeniem w stanie konkurować nawet z Samsungiem Galaxy S5.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!