Tani smartfon od Operatora

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Tani smartfon od Operatora

przez Janek » 27 lut 2014 16:28

Witam wszystkich, do jutra muszę wybrać jeden z tych smartfonów.

- Nokia Lumia 520
- Windows Phone 8s by HTC
- Lg Swift L7
- Sony Xperia J

Zależy mi na płynności, a właściwie na tym, aby nie zdarzały się lagi, przycięcia.

(Mój obecny telefon to Samsung Galaxy Ace Duos )

Pozdrawiam, z góry dziękuję za pomoc :)
Janek

Re: Tani smartfon od Operatora

przez Geek » 27 lut 2014 21:02

Witaj,

czyli nie zależy Ci na żadnym konkretnym systemie operacyjnym? Jeśli tak to mimo wszystko poleciłbym Ci z tych smartfonów Lumię 520, dlaczego? Bo ma niezłe wsparcie Nokii (w sensie jest aktualizowana w miarę na bieżąco) no i ma dwa razy więcej pamięci wewnętrznej (8GB vs 4GB).

8S ma za to większą baterię, według mnie ładniej wygląda i mimo wszystko ma chyba lepszy ekran. Tych sprzętów z Androidem nie rozpatruj nawet, bo są już stare i raczej będą przycinać (jak nie od razu to za jakiś czas).
Geek

Re: Tani smartfon od Operatora

przez Erekin » 01 mar 2014 10:39

Siema. Posiadam Lumie 520 i zdecydowanie ci ją polecam .. jest Zajebista :D na widowsie pograsz... dobry aparat , nawigacja za free mapy itd. tylko mi troszke szybko pamięć sie zapełniła ale dokupie karte i lece dalej :D naprawde nie wpakowuj sie w andka. nawet na tym forum, smartfan niedawno napisali ze android został stworzony tak jakby dla hakerów , programistów . a widows jest bezpieczniejszy . Przerzuciłem sie z LG l5 na andku. O niebo lepsze a w podobnej cenie. Tyle :D
Erekin

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!