tani Smartfon IPS ok 4" z dobra kamera

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

tani Smartfon IPS ok 4" z dobra kamera

przez Pavelkuss » 27 lut 2014 21:35

Czesc!

Mam od pewnego czasu Overmax Vertis 01 plus i smiga az milo. Namowilem Zone na smartfona, ale jej moj Vertis za wielki (5").

Chcialaby:
fajny wyswietlacz (IPS) ale mniejszy niz 5"
przyzwoity aparat pod reka (8MP z mojego Vertisa wystarczy)
wydajnosc bez fajerwerkow (co najwyzej gra w "cukierki")

Myslalem o GoClever Quantum 4 (bialy), Vertis 02 plus. Ale oba maja kiepskie aparty. Poradzcie na co spojzec jeszcze!

Cena do max 300zl.
Pavelkuss

Re: tani Smartfon IPS ok 4" z dobra kamera

przez Lolek » 28 lut 2014 08:44

Witaj,

w cenie do 300 zł to raczej zapomnij o sprzęcie z dobrym aparatem. Goclever Quantum 4 w tej cenie faktycznie wydaje się być dobry, ale aparat to w nim siedzi fatalny :( Na temat Vertis 02 plus krążą z kolei różne opinie - ale mimo wszystko chyba jest więcej negatywnych, niż na temat Goclevera. Trafia się sporo wadliwych egzemplarzy i sprzęt potem w serwisie ciągle siedzi. No aparat to tak jak wspomniałeś - żenada.

Ja na Twoim miejscu kupiłbym Lumię 520, ale w tej cenie to raczej tylko używki.
Lolek

Re: tani Smartfon IPS ok 4" z dobra kamera

przez Vini » 28 lut 2014 09:12

Faktycznie, o dobrych fotografiach w tej cenie nie licz bo wyjdzie kupa i tak. Jak chcesz smartfon do codziennych zadań to ten GoClever Quantum 4 wydaje się ok. Jak chcesz lepszy aparat to pomyśl właśnie nad Nokią Lumią 520 albo HTC 8S.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!