Tablet z LTE i dobrą baterią. Jaki?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Tablet z LTE i dobrą baterią. Jaki?

przez Mercus » 28 lut 2014 00:17

Przymierzam się do zakupu jakiegoś tabletu. Generalnie skłaniam się ku temu nexusowi 7 chciałbym się Was jednak zapytać, czy może wiecie coś o wersji z LTE, a drugie pytanie, ile trzeba bateria w tym nexusie? Nie ukrywam, że w dużej mierze tablet ma mi służyć do gier i oglądania filmów, a nie chcę co chwilę szukać wolnego gniazdka, żeby móc go podładować. Jak już zaznaczyłem wcześniej, interesuje mnie tablet z LTE oraz długa żywotność baterii.
Użytkownik

Re: Tablet z LTE i dobrą baterią. Jaki?

przez Vini » 28 lut 2014 09:01

Przede wszystkim w tym Saturnie do którego podajesz link jest wielkie ździerstwo. Prosty przykład, Lenovo S5000 kosztuje tam 949 zł a normalna cena to 650-700 zł. Bateria Nexus 7 2013 podczas grania schodzi w 3 godziny. Przeglądanie netu itp. zużywa baterię w jakieś 7 godzin. Jeśli nie masz ograniczeń budżetowych to poczekaj na Galaxy NotePRO 12.2 LTE.
Ekspert

przez tygrysek » 17 cze 2014 10:27

witam, przymierzam sie do zakupu tabletu sony xperia z2 z LTE, co daje mi LTE mieszkając w małej miejscowości, gdzie na pewno nie będę mógł z tego korzystac, dzieki za informacje
tygrysek

przez Karl » 17 cze 2014 22:38

Nic Ci nie daje, skoro nie jesteś w zasięgu LTE (no chyba, że jesteś). Jednak jak gdzieś pojedziesz, to LTE może się przydać (o ile masz duży pakiet internetowy).
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!