Strona 1 z 1

Sony Xperia T vs Lumia 920

PostNapisane: 06 mar 2014 19:19
przez robs67
Witam. Piszę z prośbą odnośnie porady w kwestii zmiany smartfona. Posiadam obecnie ten pierwszy czyli Xperię T z której to jestem zadowolony ale dostałem propozycję wymiany za Lumię 920 + ok.200zl dopłaty z mojej strony. W xperii posiadam andka 4.1.2 i czekam na aktualizację ale doczekać się nie mogę:/ a Lumia jest praktycznie nowa z gwarancją na 19 m-cy gdzie moja xperia już jest po okresie gwarancyjnym.Niby naczytałam się już wielu opinii, ale chętnie poznałabym kilka więcej. Poza tym mam już chaos w głowie i fajnie by było poznać jakieś opinie z pierwszej ręki, czyli użytkowników posiadających kiedyś bądź obecnie te telefony...Czy warto się skusić na taką wymianę?czekam na wasze komentarze.

Re: Sony Xperia T vs Lumia 920

PostNapisane: 07 mar 2014 12:52
przez Pantsless
Witaj,

to zależy do czego smartfona używasz. Lumia 920 jest mimo wszystko bardziej toporna niż Xperia T. Jej obudowa to spory "klops", no a sam smartfon ma już swój wiek (wiem wiem, Xperia T również). Ja tam bym się nie zamieniał, bo Xperia T to nadal świetne urządzenie z aparatem, który niewiele ustępuje temu z Nokii. Jeśli jesteś jednak osobą, która dużo foci - to nad zmianą można się zastanowić.

No i problem jest jeszcze taki, czy podołasz zmianie systemu z Androida na Windows Phone. Skoro jesteś zadowolona z tego co masz, to po co się kłopotać i kombinować z czymś, co wcale nie musi być lepsze niż Twoja Xperia T.

Re: Sony Xperia T vs Lumia 920

PostNapisane: 07 mar 2014 15:17
przez madzia`
Ja posiadam Lumię jednak inny - tańszy model i jestem bardzo zadowolona, chodzi mi tu o Nokię Lumię 520