czy zolty telefon jest dla chlopakow

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

czy zolty telefon jest dla chlopakow

przez jkl » 14 mar 2014 15:17

czy limonkowa zolty kolor tel. jest meski :?:
jkl

Re: czy zolty telefon jest dla chlopakow

przez Pantsless » 14 mar 2014 15:58

heheh, ciekawe pytanie :) A o jaki smartfon / telefon konkretnie chodzi? Jak dla mnie każdy kolor, jeśli nie jest różowy - to jest dla faceta odpowiedni :)
Zaawansowany

przez ari » 27 mar 2014 23:43

ja mam żółtą nokię Lumie 520, jest zajebis** ! wyróżnia się na tle innych białych samsungów i czarnych SE :) Od początku chciałem żółtą i nie narzekam :P
ari

przez Jurek » 18 kwi 2014 20:48

Oczywiście, że jest! Żółta obudowa w połączeniu z czarnym ekranem to jak żółta buda Alfy Romeo SZ w połączeniu z czarnym dachem. Nie ma bardziej męskiej kombinacji :D
Jurek

przez BiednyKaznodzieja » 19 kwi 2014 13:19

Myślę, że najważniejsze jest, aby telefon się Tobie podobał, a kwestię tego czy pasuje bardziej do mężczyzny czy kobiety można spokojnie pominąć. Kolor telefonu nie powinien mówić o nas więcej niż my o sobie sami :)
Nowy

przez BiednyKaznodzieja » 21 kwi 2014 18:08

Zależy jaki telefon:)
np. iPhone 5c niezależnie w jakim kolorze robi super wrażenie.
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!