Tablet do 1000zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Tablet do 1000zł

przez Mario » 02 sty 2012 12:13

Witam!

Wpadłem ostatnio na stronę i zauważyłem, że często pomagacie tutaj w wyborze sprzętu do zakupów - postanowiłem więc się Was poradzić. Moje pytanie jest proste - jaki tablet polecacie w cenie do 1000zł, oczywiście im tańszy tym lepiej. Obojętne mi jest, czy będzie to urządzenie oparte o Android, czy też o iOS Apple. Dodam jeszcze, że tablet nie musi mieć łączności 3G - ale wiadomo, jak będzie to miło ;)

Z góry dzięki!
Mario

Re: Tablet do 1000zł

przez SmartFan » 02 sty 2012 14:27

Szczerze polecam Creative ZiiO 7, który ostatnio dostał nawet Android Froyo :) To naprawdę solidna maszynka, a wydasz na niego nieco ponad 600zł :shock: Poniżej umieszczam filmik z angielską recenzją, może pomoże Ci w wyborze :mrgreen:
Zaawansowany

przez Zbig » 03 sty 2012 10:57

Dość ciekawy wydaje się też Archos ARNOVA 10b HOME 8GB, tylko nigdzie nie mogę znaleźć, ile ten tablet ma RAMu i jaki procek. Tablet jest dość tani, ale ma system zaledwie w wersji 2.1 Eclair - więc trzeba by iść tutaj na kompromis.
Zbig

przez Vini » 03 sty 2012 11:04

Powiem krótko i na temat - bierz Trak tPAD 7121. Tablet ma 512MB RAM, 1.2GHz procek, Android 2.3 Gingerbread i 7-calowy ekran. Jest tu też WiFi i możliwość podłączenia modemu 3G. Niestety nie ma GPSa ani Bluetooth :oops: Za nieco ponad 700zł dostaniesz bardzo mocną maszynkę - myślę, że to najlepsza propozycja z podanych w tym temacie. A tu masz jeszcze polskojęzyczną recenzję/test na wideo:
Ekspert

przez altec » 07 sty 2012 16:07

A propos tabletów do 1000 zł to ostatnio w sprzedaży pojawił się polski Plug Impact. Swoją drogą zapowiada się całkiem interesująco.
Użytkownik

przez SmartFan » 07 sty 2012 16:13

altec napisał(a):A propos tabletów do 1000 zł to ostatnio w sprzedaży pojawił się polski Plug Impact. Swoją drogą zapowiada się całkiem interesująco.

Wygląda interesująco, jeśli faktycznie ma kosztować 1000zł to będzie niezły hit. Póki co nie znalazłem oferty związanych z tym tabletem na żadnej porównywarce cenowej, a jak wchodzę na stronie plugimpact.pl w zakładkę "Gdzie kupić?" to wywala, żeby wrócić w dniu premiery :)
Zaawansowany

przez altec » 07 sty 2012 16:23

SmartFan napisał(a):
altec napisał(a):A propos tabletów do 1000 zł to ostatnio w sprzedaży pojawił się polski Plug Impact. Swoją drogą zapowiada się całkiem interesująco.

Wygląda interesująco, jeśli faktycznie ma kosztować 1000zł to będzie niezły hit. Póki co nie znalazłem oferty związanych z tym tabletem na żadnej porównywarce cenowej, a jak wchodzę na stronie plugimpact.pl w zakładkę "Gdzie kupić?" to wywala, żeby wrócić w dniu premiery :)

Sęk w tym, że kupić już można w morele.net. Ja czekam jeszcze na testy, pewnie się zdecyduję wtedy kupić :)

PS. Ta stronka faktycznie jest chyba nieaktualizowana :P
Użytkownik

przez Tobiasz » 09 sty 2012 11:36

Plug Impact faktycznie może się okazać świetną propozycją dla osób, które chcą mieć mocny i niedrogi tablet. Ja jednak z zakupem wstrzymam się do pierwszych testów - bo jestem ciekaw, jak wygląda w nim jakości wykonania.
Tobiasz

przez altec » 09 sty 2012 20:34

Tobiasz napisał(a):Plug Impact faktycznie może się okazać świetną propozycją dla osób, które chcą mieć mocny i niedrogi tablet. Ja jednak z zakupem wstrzymam się do pierwszych testów - bo jestem ciekaw, jak wygląda w nim jakości wykonania.

Pierwsze będą chyba na tabletowo.pl, bo go tam już mają na testach :) Czekam z niecierpliwością ;)
Użytkownik

przez xoomer » 11 sty 2012 23:46

altec napisał(a):
Tobiasz napisał(a):Plug Impact faktycznie może się okazać świetną propozycją dla osób, które chcą mieć mocny i niedrogi tablet. Ja jednak z zakupem wstrzymam się do pierwszych testów - bo jestem ciekaw, jak wygląda w nim jakości wykonania.

Pierwsze będą chyba na tabletowo.pl, bo go tam już mają na testach :) Czekam z niecierpliwością ;)

Pierwsza recka już jest: Recenzja tabletu Plug Impact. „Tani” nie zawsze znaczy „beznadziejny”. Bez potknięć się nie obyło, ale moim zdaniem ogólne wrażenie jak najbardziej pozytywne :)
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona