Smartfon do 900zł - HTC Desire 500 czy Sony Xperia L?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Smartfon do 900zł - HTC Desire 500 czy Sony Xperia L?

przez Ykk » 24 mar 2014 21:53

A jest w ogóle sens wiązać się umową, skoro ten smartfon nówkę można na Alledrogo kupić za 650 zł?+ Chodzi mi o Desire 500 oczywiście.
Ykk

przez niezdecydowany » 24 mar 2014 23:47

W sumie to tak, bo 30zl i tak wydaje ma rozmowy, smsy etc. A numer i tak mam wiec dla mnie to bez roznicy czy bede mial komorke z umowa czy bez. W sumie wokalbym nawet umowe :D A ztych tanszych modeli - jak wypada Samsung Galaxu Trend Plus?
niezdecydowany

przez Marvi » 25 mar 2014 09:15

A ja zamiast Desire 500 bym z tej oferty brał LG L9 II, dlaczego? Bo to ogólnie fajniejszy smartfon - z lepszym ekranem (4.7" HD), większą baterią, nagrywaniem filmów Full HD, mocniejszymi bebechami, większą pamięcią itp. Jest nawet lżejszy i gabarytowo mniejszy niż Desire 500, w ekran ma o wiele większy!
Marvi

przez niezdecydowany » 25 mar 2014 15:22

W tym właśnie problem, że tamten telefonik całkiem fajny jest, ale ja będę swojego używał głównie do słuchania muzyki (a głośniki w LG są słabe i nie ma wsparcia Beats Audio), a tak dużego ekranu nie potrzebuję bo w sumie po co :D Ale dzięki, zastanowię się też nad tym modelem ;)
niezdecydowany

przez Hans » 25 mar 2014 18:55

Galaxy Trend Plus wypada mimo wszystko gorzej niż Desire 500. Ma mniejszą baterię i ekran, gorszy aparat, mało RAM'u itp.
Hans

przez niezdecydowany » 25 mar 2014 20:15

Teraz jedynym aspektem, który biorę pod uwagę jest ekran. Wciąż nie jestem pewny, czy ten wystający ekran nie stłucze mi się przy pierwszej lepszej okazji. Raczej uważam na swoje telefony, żaden z nich nie ma nawet ryski, a ten zamierzam nosić w etui lub kaburze + nakleić folię na ekran. Bardzo podoba mi się ten model i byłbym skłonny go kupić lecz potrzebuję opinii kogoś, kto powiedziałby jak to jest naprawdę z tym ekranem. Czy taki odstający ekran jest bardziej narażony na stłuczenie?
niezdecydowany

przez Karl » 25 mar 2014 20:37

Nie, nie będzie bardziej narażony. Większość smartfonów jakie możesz kupić mają ekran równo z obudową, więc jeśli spadnie Ci smartfon na np. kamień - to nie ma bata, bo i tak się potłucze, nawet jak będzie w jakimś etui, które nie zakrywa ekranu. Kup po prostu etui, które lekko wystaje ponad ekran, tzn. taką ramkę - bumpera. Wtedy jak smartfon zleci prosto na ekran np. na chodnik, to nie glebnie od razu ekranem tylko etui, więc nie powinien się potłuc. Co do rys to folia zniweluje niedostatek Gorilla Glass.
Karl

przez niezdecydowany » 25 mar 2014 21:21

Czy taki bumper wystarczy?

http://www.ebay.co.uk/itm/Crystal-Hard- ... 5d49996d60

czy potrzebny jest jakiś inny? Na ten model lepszych nie widzę..
niezdecydowany

przez Hans » 25 mar 2014 22:11

Tylko nie kupuj case za prawie 50 zł bo to zdzierstwo nie z tej ziemi. Kup taki, który wystaje trochę ponad ekran. Bumper to raczej ramka wkoło smartfona a nie coś takiego, co zakrywa całe plecy. Ale taki zakrywający też ok, tylko pamiętaj o tym wystawaniu ponad ekran!
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona