Smartfon z Android do 500zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon z Android do 500zł

przez Maksiu » 03 sty 2012 11:56

Jak możecie wywnioskować - nie dysponuję zbyt dużym budżetem, nie stać mnie aby kupić Galaxy Prime lub Motorolę RAZR. Mimo wszystko chciałbym, abyście pomogli mi w trudnym wyborze. Szukam smartfonika, koniecznie z systemem Android - niestety górna i ostateczna cena, jaką mogę zapłacić to 500zł. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.
Maksiu

Re: Smartfon z Android do 500zł

przez Pantsoffski » 03 sty 2012 13:19

Według mnie najlepszym wyjściem dla Ciebie będzie Samsung GALAXY Y GT-S5360. To dość nowy model, z systemem Android Gingerbread, 883MHz prockiem, oraz 3-calowym ekranem. Teraz w necie można go znaleźć za nieco ponad 400zł. Poniżej recenzja anglojęzyczna tego taniego cacka:
Uczestnik

Re: Smartfon z Android do 500zł

przez SmartFan » 03 sty 2012 14:19

Możesz jeszcze rozważyć Samsung Galaxy Mini S5570. Ma nieco większy ekran niż Y, trochę więcej RAM, gorszy procek - i można go zaktualizować do Android 2.3 Gingerbread. Kosztuje mniej więcej tyle samo, co Y - wybór oczywiście należy do Ciebie.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!