Co wybrać ? Xperia L czy K&M Live

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Co wybrać ? Xperia L czy K&M Live

przez mcleroy » 30 mar 2014 15:49

Witajcie,
Mam problem z wyborem telefonu... Aktualnie posiadam samsunga ace i che go wymienić na coś nowszego i większego. Znalazłem dwa modele które mi się podobają i są w moim budżecie. Jednak nie wiem który z nich wybrać :/ A więc w grę wchodzą: Sony Xperia L i Kruger & Matz Live. Z sony miałem już do czynienia i podobam mi się jego desting oraz funkcje a z Livem nie miałem styczności lecz z jego podobnym modelem a mianowicie Drive. Co doradzicie co wybrać ?
Telefon ma przede wszystkim służyć do dzwonienia i smsów ale również ma służyć do robienia w miarę zdjęć i przeglądania internetu oraz oglądania filmów na YT. Na telefonie pojawią się również gry. Który wybrać który będzie lepszy ? TU daje link z porównaniem obu modeli :http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/7009/7471/0/0/
Z góry dziękuje za wskazówki co do zakupu oraz wasze opinie . :)
Nowy

Re: Co wybrać ? Xperia L czy K&M Live

przez Pyrtolotolo » 30 mar 2014 20:10

Hej,

bierz Sony Xperia L, dlaczego? Bo Sony to pewniejsza firma niż Kruger, więc dostaniesz do smarta jeszcze aktualizacje. No i podstawa to wydajność, Xperia L jest jakieś cztery razy mocniejsza niż ten Live. Ogólnie moim zdaniem Sony a lepsze wykonanie, wsparcie, więcej appek jest z nim zgodnych. Kruger Live to chinol o niezbyt porywającym designie. Niby Kruger ma dobre opinie, ale jak chcesz grać - to Xperia L będzie nieporównywalnie lepsza. Co do jakości zdjęć, to tutaj możesz zobaczyć jakie foty robi Xperia L: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_l-review-934p8.php
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!