S III Sony Z Czy Sony T

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

S III Sony Z Czy Sony T

przez Erekin » 31 mar 2014 20:00

witam jak w temacie potrzebuje smartfona głównie do gier muzyki i filmów . mój budżet to 1000 zł 1100 maks.
jezeli uwazacie ze w tej cenie jest cos lepszego piszcie ;D tel bede uzywać ok. 2 lata więc. ;D no to chyba tyle i dzięki za poswięcenie czasu.
Erekin

Re: S III Sony Z Czy Sony T

przez Erekin » 31 mar 2014 20:02

zapomniałem.... ceny jakie znalazłem do telefonów :D
S III za ok. 850 zł .
Sony Z-etka ok. 1000 zł.
Sony T ok. 520 zł
Erekin

przez Marvi » 31 mar 2014 20:51

Witaj,

S III jest fajny, ale już stary i w tej cenie chyba bym nie brał. Xperia T jest jednak według mnie fajniejsza - ma lepszy aparat, no i jest wydajna do gier (dwa rdzenie Krait robią niezłe wrażenie). Ja na Twoim miejscu polowałbym na Nexusa 5, który jest już do dostania w tej kwocie. Nie dość, że kupiłbyś urządzenie wydajne, robiące świetne foty i idealne do gier, to w dodatku możesz być pewny, że co najmniej przez najbliższe półtora roku smartfon jako pierwszy będzie dostawać świeże aktualizacje od Google. To ważne, bo sprzęt zawsze zachowa swoją świeżość.
Marvi

przez Erekin » 01 kwi 2014 10:54

No co do nexusa 5 wiem ... ale nexus 4 mnie odrzuciło od wszystkich nexusów ... kupiłem i zostałem oszukany . dobra chuj. ale co do nexusa 5 ... odstrasza mnie jeden fakt. Nie moge podłączyć karty pamięci :D a ja dużo pamięci potrzebuje :D patrzyłem cenowo 16 gb zaczyna sie od 1100 zł. do 1500 zł także najbardziej mnie kuszą te 3 smartfony no i jeszcze Sony.. SP ale według mnie za drogi jak na takie podzespoły . No więc czekam na jakąś odp. :D dzięki
Erekin

przez Hans » 01 kwi 2014 13:22

Odnośnie Xperii Z, to poczytaj ten tekst: http://smartfan.pl/sony-xperia-z-cierpi ... la-smierc/

Niestety smartfon jest tak naprawdę loterią w kwestii awaryjności :(

Według mnie faktycznie możesz pomyśleć nad SGS3, który jest uniwersalnym sprzętem, do gier spokojnie starczy na jakieś 2 lata. Jak byś chciał przyoszczędzić to możesz też popatrzeć na LG F5.
Hans

przez Erekin » 01 kwi 2014 14:13

Uraziłem sie do LG i staram sie go unikać znaczy tej firmy. Miałem 1.5 roku Lg l5 .... myslałem ze przez niego dostane załamania nerwowego .... i jeszcze te karty pamięci . Niee samsung sony albo coś innego w
miare porządnego :D teraz jestem posiadaczem nokii 520 ale dla mnie za słaba i za mała ciutke . :D i windows nie jest dla mnie .
Erekin

przez Karl » 01 kwi 2014 19:57

Po przestudiowaniu wątku dochodzę do wniosku, że dla Ciebie chyba najlepszy będzie Galaxy S III. Niezłą wydajność, piękny ekran, nowy system, dobra kamera - czego chcieć więcej. No może design trochę mydelniczkowaty.
Karl

przez Erekin » 02 kwi 2014 13:08

mi na designie nie zależy ... byle by sie nie zawieszał :D chyba zdecyduje sie na s 3 lece na allegro czegoś poszukać :D dzięki wszystkim :D
Erekin

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!