Nokia lumia 625 VS Lg swift l9 II

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Nokia lumia 625 VS Lg swift l9 II

przez Zuza<3 » 12 kwi 2014 18:01

Witam.
Nie mogę się zdecydować, który telefon zakupić. Mam zamiar wziąć go razem z abonamentem w sieci Play. Mam nadzieję, iż pomogą mi Państwo podjąć decyzję. Nokia lumia 625 i Lg swift l9 II bardzo się od siebie nie różnią, ich cena również jest podobna. Dlatego pytanie do Państwa, który telefon byłby lepszy dla 13-letniej dziewczyny. Nie mam jakiś szczególnych wymagań, nie mam zamiaru grać na nim w rozmaite gry. Raczej będę słuchała muzyki, robiła zdjęcia, czasem korzystała z Internetu. Proszę o pomoc ;)
Zuza<3

Re: Nokia lumia 625 VS Lg swift l9 II

przez Marvi » 12 kwi 2014 21:10

Witaj,

a masz już jakiś smartfon? W tych dwóch co podałaś główną różnicą jest system operacyjny. Jak nie masz w tej kwestii doświadczenia to chyba lepszy byłby Windows Phone, czyli Nokia Lumia 625. Sprzęt będzie na pewno prostszy w użytkowaniu.

Z drugiej strony w LG masz dużo lepszy ekran i nieco lepszy aparat.
Marvi

przez Zuza<3 » 13 kwi 2014 15:07

Witaj Marvi.
To jest mój pierwszy smartfon i rzeczywiście nie mam w tej kwestii zbytniego doświadczenia. Dziękuję za odpowiedź ;)
Zuza<3

przez Marvi » 13 kwi 2014 20:11

W takim razie wybierz Lumię 625, bo będize bardziej bezproblemowa w obsługiwaniu. Na Androidzie mimo wszystko trzeba trochę pokonfigurować, czasami coś przytnie - a na Nokii raczej nie. Chociaż Lumia nie oferuje takich możliwości jak L9 II, to jednak jest łatwiejsza do ogarnięcia.
Marvi

przez Zuza<3 » 14 kwi 2014 18:58

Ok, na pewno wezmę to pod uwagę i już prawie się zdecydowałam :-)
Zuza<3

przez Pieco » 02 maja 2014 20:42

Nom ja bym wziął l9 II. W końcu przywykniesz do androida :D No bo krait sobie drogą nie chodzi :D No i na andka masz więcej apek
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!