Czy warto kupić Samsung Ace 2?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Czy warto kupić Samsung Ace 2?

przez Shell » 13 kwi 2014 21:00

Chcę kupić smartfona do około 500 złotych nowego i znalazłam za 490 Samsung Ace dwójkę. Więc tu pytanie, czy ten telefon się nada? Ma mi służyć oprócz dzwonienia i sms'ów do robienia zdjęć czasem oraz słuchania muzyki. Okazjonalnie może w jakąś grę :D Jeśli nie, to jaki telefon do 500 zł z androidem i ekranem do 4 cali polecicie?
Shell

Re: Czy warto kupić Samsung Ace 2?

przez Ykk » 14 kwi 2014 07:08

Ace 2 to już dość stare urządzenie, nie wiem, czy powinnaś się w nie pchać. Jest ok, ale bez szału żadnego, poza tym najnowsza aktualizacja do Jelly Bean sprawia wielu osobom problemy. A co powiesz na HTC One S? Solidny smartfon, ale ekran ma 4.3". W sumie pod każdym względem gromi Ace 2.
Ykk

przez Shell » 14 kwi 2014 13:49

Tak, myślałam o tym HTC i też o Samsungu Galaxy S2, ale one sa za duże dla mnie, bo w kieszeni się nie mieszczą ;/ A z tych mniejszych co lepsze od Ace'a?
Shell

przez Marvi » 14 kwi 2014 15:20

A co powiesz na Sony Xperia M? Dużo nowszy sprzęt niż ten Ace 2, potężniejszy i myślę, że sporo lepszy. Ma 4" ekran, więc taki jak chcesz. Gabarytowo jest bardzo zbliżony do Ace 2.
Marvi

przez Shell » 14 kwi 2014 16:11

No ciekawa ta Xperia. A może coś z Samsunga lub Htc by się znalazło? Bo z Xperią nigdy nie miałam styczności i nie wiem jak to z nią jest.
Shell

przez Ykk » 14 kwi 2014 17:42

Z HTC nic więcej nie znajdziesz ciekawego. A może byś tak zainwestowała w Samsunga Galaxy Ace 3? W sieci spokojnie znajdziesz nówki w cenie do 500 zeta, albo lekko ponad. To już inna bajka niż Ace 2.
Ykk

przez Shell » 14 kwi 2014 18:43

No ten Samsung już bardziej mnie przekonuje niż Xperia :D Znalazłam nówkę z gwarancją za 500 złotych, ale to jest Samsung Galaxy Ace 3 LTE. Który jest lepszy: LTE czy zwykły? :) Bo zwykły za 560, 580 ;p Który się bardziej opłaca?
Shell

przez Marvi » 14 kwi 2014 19:13

Zdecydowanie bierz wersję LTE! Ma dwa razy więcej pamięci wewnętrznej (8GB vs 4GB), NFC, większą baterię (1800mAh vs 1500mAh), no i potężniejszy procesor (dwa rdzenie Krait 1.2 GHz vs dwa rdzenie Cortex-A9 1 GHz). Według mnie warto dopłacić. A na koniec jeszcze test Galaxy Ace 3:

Marvi

przez Shell » 14 kwi 2014 19:20

No zamierzam brać, ale pojawił się pewien problem. Jak to jest z baterią? W recenzji jednej gość mówi, że jest słaba. Może wiecie jak to wygląda przy używaniu telefonu tak normalnie, powiedzmy bez żadnych gier, tylko dzwonienie, sms'y i może na chwilę tylko internet? Ile godzin mniej więcej da radę wytrzymać? :)
Shell

przez Marvi » 14 kwi 2014 20:00

LTE strasznie żre baterię, jak wyłączysz to powinno działać dużo dłużej. Przy takim użytkowaniu co mówisz powinien spokojnie 1.5-2 dni na ładowaniu wytrzymać.
Marvi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona