LG g2 mini warto ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG g2 mini warto ?

przez nubio » 21 kwi 2014 09:48

No jak w temacie tel. Kosztuje 500-600zl w abonamencie 29 zl oplaca sie go kupić czy jakiś nie specjalnie dobry on jest ? Tel głównie do gier smsów i neta :3 moze byc tez wp bo akurat teraz jestem posiadaczem lumii 520 i spodobał mi sie Windows . No to chyba tyle xd
nubio

Re: LG g2 mini warto ?

przez nubio » 21 kwi 2014 09:50

Z tym wp chodzili ze w tej cenie czy czegoś innego lepszego nie znajde ;3 soorka pisze na Tel i nie za bardzo chce mi sie na nim pisać xd.
nubio

przez Hans » 21 kwi 2014 15:09

W tej cenie nic specjalnego z Windows Phone nie dostaniesz. LG G2 mini wydaje się być naprawdę fajnym sprzętem, nada się zarówno do gier, do neta itp. oczywiście też. A masz jakieś inne smartfony do wyboru w tym abo?
Hans

przez nubio » 21 kwi 2014 18:11

W tej cenie nic godnego uwagi ;3 mianowicie htc desire 500 Samsung galaxy s3 mini. Samsung galaxy core plus. Albo ps 3 sam widzisz ;3
nubio

przez Karl » 21 kwi 2014 22:34

Według mnie ten LG G2 mini jest świetny w tej cenie. Z tego co podałeś mógłby z nim konkurować jedynie S III mini, ale jest o ligę niżej. Moja rada - bierz G2 mini, koniecznie.
Karl

przez nubio » 23 kwi 2014 08:02

Mam do wyboru jeszcze LG g2 ale tez zwykly juz nie mini. Za 1000 -1100 zl. Opłaca sie ? Ale juz bez abonamentu. Ze sklepu. :)
nubio

przez ~~~~ » 23 kwi 2014 10:59

LG L9 II jest lepszy jeżeli chodzi o wyświetlacz - rozdzielczosc 720 x 1280 px co daje 312 ppi, natomiast lG G2 mini ma trohe gorszą rozdzielczość 540 x 960 px (234 ppi) ale za to pracuje na 4 rdzeniowym procesorze 1,2 GHz, ma androida 4.4 kitkat, LTE, wieksza baterie itp. Tez zastanawialem sie nad tymi dwoma telefonami i wzialem lg g2 mini
~~~~

przez Geek » 23 kwi 2014 11:28

LG G2 bez mini to już zupełnie inna bajka. Smartfon ma świetny aparat z optyczną stabilizacją obrazu, 5.2" piękny ekran, długo trzymającą baterię itp. pytanie tylko, czy chcesz takiego tytana? bo jednak dopłacić trochę do niego będziesz musiał.
Geek

przez nubio » 23 kwi 2014 18:01

w sumie mam do wydania na telefon ponad 2 tyś. jednak chciałbym sobie coś zostawić. także 1100-1200 zł to maks. :D ja wiem czy chce takiego tytana ; / 4" dla mnie to w sam raz a co dopiero 5,2"
musze jeszcze sie zastanowić który wezmę :D
nubio

przez Ykk » 23 kwi 2014 21:15

Najlepiej zrobisz, jak pójdziesz do jakiegoś salonu operatora albo sklepu RTV i pomacasz tam obydwa smartfony. Wtedy stwierdzisz na 100%, który Ci najbardziej odpowiada.
Ykk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona