SMARTFON HUMMER H1

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

SMARTFON HUMMER H1

przez frantx2 » 22 kwi 2014 09:56

Witam postanowiłem zakupić telefon SMARTFON HUMMER H1 tyle że zastanawiam się czym one się między sobą różnią
Przykładowo :
http://allegro.pl/smartfon-hummer-h1-wo ... 74199.html
kosztuje 359 zł
a tutaj :
http://allegro.pl/hummer-h1-gps-lepszy- ... 09293.html
kosztuje 500zł

Dlaczego cena tak drastycznie się różni ? Czy warto zainwestować więcej ?
Nowy

Re: SMARTFON HUMMER H1

przez Marvi » 22 kwi 2014 11:13

Witaj,

w kwestii tego smartfona dzieją się różne dziwne cuda. Poczytaj koniecznie ten temat: viewtopic.php?f=50&t=892 a konkretnie jego ostatnie strony, gdzie wiele na temat Hummera H1 jest napisane.

A co do ceny to wszystko jest zrozumiałe - ten koleś, co sprzedaje drożej, ma ten smartfon fizycznie w Polsce, więc wysyłka idzie z PL. Masz pewność, że dojdzie szybko i nie zatrzyma się np. w urzędzie celnym. Ten co sprzedaje taniej wysyła z Singapuru, więc po zamówieniu będziesz musiał czekać przynajmniej 30 dni na sprzęt, no i mogą go celnicy zatrzymać, doliczając VAT.
Marvi

przez lok » 05 maja 2014 13:31

ile trzyma bateria w hammer h1
lok

przez Karl » 05 maja 2014 19:16

lok napisał(a):ile trzyma bateria w hammer h1

Co do baterii, poczytaj ten temat: viewtopic.php?f=50&t=892 Tam być może coś o tym znajdziesz.
Karl

przez adamus02 » 23 lip 2014 16:18

zamówiłem H1 z aliexpress wszystko pięknie dostałem pierwszy telefon i problem do kogo nie dzwoniłem to miał problem ze zrozumieniem co mówiłem.OK zamówiłem kolejny dotarł po 3 tygodniach i ten sam problem .Czy muszę wgrać jakiś specjalny soft ???.Jezyk ustawiony na Polski głośnik na maxa i tyle .Proszę o podpowiedź ...
adamus02

przez Hans » 24 lip 2014 20:14

Wygląda na jakiś defekt fabryczny, ale dwa różne modele - to aż dziwne. Może jakieś dziwne wersje zamówiłeś?
Hans

przez romek » 31 lip 2014 21:56

u mnie jest odwrotnie, mnie słychać dobrze, natomiast ja słyszę kiepsko, czy da się coś z tym zrobić?
romek

przez Marvi » 01 sie 2014 06:34

Reset fabryczny nie pomaga?
Marvi

przez lolo » 29 wrz 2014 19:25

jakie smartfony są wodoszczelne i ogulnie mało zniszczalne
lolo

przez Hans » 29 wrz 2014 21:15

lolo napisał(a):jakie smartfony są wodoszczelne i ogólnie mało zniszczalne

No m.in. ten, o którym mowa w tym temacie...
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona