Smartfon do 800zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 800zł

przez Ramzes » 05 sty 2012 14:10

Po świętach udało mi się wygospodarować w mym skromnym budżecie "aż" 800zł wolnych środków. Chcę je przeznaczyć na zakup czegoś więcej, niż telefony - czytaj smartfonu. Co możecie więc polecić w cenie maksymalnej 800zł? Obojętnie jaki będzie mieć system - byle w miarę nowoczesny i solidny smartfonik.
Ramzes

Re: Smartfon do 800zł

przez Tomisław » 05 sty 2012 15:18

Powiem szczerze, że w tej cenie masz całkiem spory wybór. W zależności jaką firmę preferujesz, oto moje propozycje (sam Android):

-Samsung Galaxy Ace GT-S5830 (cena nieco ponad 700zł)
-HTC Wildfire S A510E (cena poniżej 700zł)
-Motorola Fire (jeśli chcesz koniecznie Motorolę i to w dodatku z klawiaturą QWERTY, cena nieco ponad 700 stówek)
Tomisław

przez mediamen » 06 sty 2012 12:32

SE Xperia NeoV - innej opcji tu być nie może:P
mediamen

przez Stefcio » 06 sty 2012 20:26

mediamen napisał(a):SE Xperia NeoV - innej opcji tu być nie może:P

Problem jest w tym, że z tego co widzę - Neo V jest w cenie powyżej 800zł, a założyciel tematu chciał coś do 800zł więc Neo V nie mieści się w jego budżecie :cry: Jeśli dołoży trochę - to faktycznie dostanie już Neo V, a to będzie całkiem dobry zakup :D
Stefcio

przez Giovanni » 06 sty 2012 20:29

Gdybyś chciał coś z klawą QWERTY to w cenie mieści się jeszcze HTC Cha Cha, kosztuje poniżej 800zł. Niestety, obecność klawiatury w tym modelu powoduje, że ekranik jest strasznie mały jak na smartfon.
Giovanni

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!