Jaki telefon wybrac na rok 2014 w cenie do 600zl?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki telefon wybrac na rok 2014 w cenie do 600zl?

przez AxwirGG » 29 kwi 2014 17:06

Witam

Otóż zastanawiam sie nad wyborem smartfonu w cenie do 600zl. Zastanawialem sie nad sony xperia s ale nie wiem czy bedzie to najlepszy smarton w tej cenie na rynku w roku 2014. Wiec prosze was o pomoc. :3
AxwirGG

Re: Jaki telefon wybrac na rok 2014 w cenie do 600zl?

przez Ykk » 29 kwi 2014 17:28

Witaj,

Xperia S jest trochę upierdliwa w użytkowaniu, ze względu na nieszczęsny pasek z przyciskami pod ekranem. Smartfon też trochę zamula, bo Sony go dość mocno dociążyło różnego rodzaju softwareowym syfem. To też już stary smartfon, więc nie wiem, czy jest sens się w niego pchać. A do czego potrzebujesz w ogóle smartfon? Preferujesz jakieś firmy itp.?
Ykk

przez AxwirGG » 29 kwi 2014 21:01

Juz chyba wybralem ale mam drugi problem xperia acro s czy xperia v? doradzicie? xD
AxwirGG

przez watsky » 02 maja 2014 20:06

Cześć.
Nie lepiej będzie wziąć Motorolli Moto G? Ma większy ekran od tych telefonów które podałeś, jest że tak powiem 'świeższa' ponieważ tamte teleofny są z 2012 i 2013. Motorola na również wgrany najnowszy soft w postaci androida 4.4 kitkat :) Oczywiście to jest tylko moje zdanie ale ja jestem z tego telefonu mega zadowolony. Tu masz linka do sklepu z którego kupiłem i akurat zmieścisz się w swoim budżecie :) http://mobiese.pl/index.php/produkt/mot ... to-g-8-gb/
Nowy

przez Pieco » 02 maja 2014 20:34

No ok ale w moto g 8gb ROM :lol: Śmiech na sali:D
Ja polecam z używanych s3 wydrze 8-)
a z nowych to poluj na xperia l
Pieco

przez DZO » 17 maja 2014 15:25

@watsky napial o sklepie internetowym mobiese.pl i podal linka do samrtfona. Ja nie polecam zakupu w tym sklepie, @watsky widocznie mial lepsze doswiadczenia. Dokonalem zakupu kilku rzeczy, wyslano mi dane do przelewu, zaplacilem i od tej pory cisza (dzis jest juz szosty dzien od momentu kupna i oplacenia zamowienia). Wyslalem kilka maili z pytaniem co z moim zamowieniem, podajac nr zamowienia, zalaczylem bankowy plik z potwierdzeniem dokonania przelewu, i do tej pory zero odzewu, cisza. Co ciekawe, gdy wysylam maila z pytaniem o szczegoly na temat jakiegos towaru z ich oferty, odpowiedz mam natychmiast. Wyciagnijcie wnioski sami, mnie to "brzydko pachnie". Stanowczo NIE POLECAM zakupu w mobiese.pl!
DZO

przez Małgorzata » 20 maja 2014 10:51

Witam, również nie polecam mobiese.pl - strona dziś już nie działa. Znalazłam wielu oszukanych przez sklep Pani Justyny Żal. Przykre to jest ale ludzie są naiwni i patrzą tylko na niskie ceny, lepiej kupić w dobrym sklepie, troszkę drożej. Banda oszustów.
Małgorzata

przez Niedobitek » 07 gru 2014 23:57

Chciałem dołączyć się do tematu. Niedawno sprzedalem HTC One 801n i teraz załuje (zakochałem sie w jego płynności działania), jednak pieniądze przechulałem i mam obecnie ok.600 na smartfon. I teraz pytanie, bo zależy mi na 2gb ram i procku czterordzeniówce , czy jest szansa coś ciekawego upolować w tej cenie?? pozdrawiam :P
Niedobitek

przez Karl » 08 gru 2014 11:08

Niedobitek napisał(a):Chciałem dołączyć się do tematu. Niedawno sprzedalem HTC One 801n i teraz załuje (zakochałem sie w jego płynności działania), jednak pieniądze przechulałem i mam obecnie ok.600 na smartfon. I teraz pytanie, bo zależy mi na 2gb ram i procku czterordzeniówce , czy jest szansa coś ciekawego upolować w tej cenie?? pozdrawiam :P

A jakie smartfony preferujesz, nowe czy używane, chinole też mogą być?
Karl

przez kris » 08 gru 2014 20:43

zobacz sobie doogee turbo 2 i Inew V3 Plus, 2GB RAM i octacore
kris

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!