Sony Xperia M czy LG Swift L7

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Sony Xperia M czy LG Swift L7

przez belka » 12 maja 2014 16:07

Niedługo kończy mi się abonament na telefon. W związku z tym planuję zakup nowego sprzętu. Dostałem propozycję z sieci tych dwóch telefonów jak w temacie. Który z nich jest według was lepszym rozwiązaniem?

Druga sprawa to koszta. Oni chcą mi dać umowę na 2 lata z 300 minutowym pakietem do wszystkich za 60 zł miesięcznie (wtedy ten tel będzie za 1 zł). Jak to widzicie?
Użytkownik

Re: Sony Xperia M czy LG Swift L7 II

przez Pantsless » 12 maja 2014 17:47

W temacie napisałeś LG Swift L7, a podlinkowałeś Skąpca do LG Swift L7 II - rozumiem więc, że chodzi o tego drugiego. Co do wyboru, to zależy, do czego chcesz smartfona używać. Opisz swoje potrzeby w tym względzie - czy grasz, focisz, przeglądasz net, itd.

Co do oferty opa to się nie opyla według mnie. Przeliczmy: w nju mobile możesz wziąć abo na nielimitowane rozmowy z komórkami za 28 zeta miesięcznie. Przez dwa lata w porównaniu do tych 60 zł, zaoszczędzisz 768 zł. Oznacza to, że Jak weźmiesz abo w nju mobile za te 28 zł, to będziesz mógł sobie sam kupić smarta za 768 zł, a dodatkowo nie będziesz zobowiązany chorą umową na 24 miechy.
Zaawansowany

Re: Sony Xperia M czy LG Swift L7

przez belka » 15 maja 2014 12:50

Oczywiście masz rację. Popełniłem błąd. Chodziło mi o tego drugiego. Generalnie to ma być tel do codziennego użytkowania. Trochę granie, nawigacja, muzyka, net... Zależy mi na szybkim i płynnym działaniu.
Użytkownik

Re: Sony Xperia M czy LG Swift L7

przez Pantsless » 15 maja 2014 20:12

Ja bym brał Xperię L, jednak wydajność lepsza, więc dłużej pociągnie na Androidzie. Odpalisz praktycznie każą grę, płynnie chodzić też powinna.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!