Huawei Ascend P6 czy lg swift l9 ll

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Huawei Ascend P6 czy lg swift l9 ll

przez SobieCH » 15 maja 2014 19:36

Jak w temacie nwm którego wybrać ;p Zależy mi przede wszystkim na graniu i necie.
Nowy

Re: Huawei Ascend P6 czy lg swift l9 ll

przez LolMontage » 15 maja 2014 19:48

Wiesz ja bym wybral ascend z 2 powodów:
1.Ładniejszy
2.lepszy aparat front (5mpx)
Ale ja sie az tak nie znam, ale jesli chcesz tanszy a lepszy telefon z tej polki kup HTC One x lub x+
LolMontage

przez Pantsless » 15 maja 2014 20:21

Huawei Ascend P6 jest sporo wydajniejszy od L9 II, więc teoretycznie do gier powinien się lepiej nadać. Nie wiem jednak, jak z jego kompatybilnością do gier, bo ma chipset Huawei K3V2 - nie chcę, żeby się okazało, że wejdziesz na Google Play i się okaże, że Twoja ulubiona gra nie jest kompatybilna z P6.
Zaawansowany

przez SobieChh » 16 maja 2014 18:59

no właśnie wiem że P6 jest mocniejszy tylko mi w dużym stopniu zależy na tej kompatybilnośc i czy dóżo rużnią się wydajnościowo ?
SobieChh

przez Garbi » 16 maja 2014 20:59

Ascend P6 jest wydajnościowo zbliżony do Galaxy S III, chociaż S III go leciutko prześciga. Nie zgadzam się jednak, że jest wydajnościowo lepszy od L9 II. Dla zobrazowania w AnTuTu Ascend P6 robi 13800 punktów, a Galaxy S III 15600 punktów, natomiast L9 II wyciąga 15400 punktów. Co prawda nie można tego traktować tak dosłownie, ale daje to pewne pojęcie o tych smartfonach. Ja na Twoim miejscu wybrałbym L9 II, bo wydajność jest zbliżona, a kompatybilność jednak lepsza. Co innego RAM, bo w P6 masz go dwa razy więcej niż w L9 II, więc po jakimś czasie nie będzie się tak "zatykać" jak L9 II.
Garbi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!