Nowy smartfon

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Nowy smartfon

przez Tasiemson » 18 maja 2014 22:07

Mam zamiar wymienić moją Lumie 800 na coś nowszego. Myślałem nad dwoma telefonami - nad Nexusem 5 oraz iPhonem 5S. Boje się przesiadki na iOS i wydaje mi się, że telefon jest trochę za mały. Może lepiej wybrać Androida? Bardzo dużo gram, często słucham muzyki, przeglądam internet oraz robię dużo zdjęć. A może wybrać inny telefon w podobnych cenach?
Tasiemson

Re: Nowy smartfon

przez Hans » 19 maja 2014 08:37

Wiem, że to kwestia przyzwyczajenia, ale nie wydaje Ci się, że 4" ekran iPhone 5S jest za mały? Przecież na 5" ekranie Nexusa 5 będzie to znacznie wygodniejsze. W sumie dobrze trafiłeś, bo sam posiadam Nexusa 5 już jakieś pól roku, więc trochę o nim wiem. Według mnie sprzęt świetny, ale lepiej go zabezpieczyć jakimś etui ochronnym, bo jest dość delikatny.

Zdjęcia wychodzą nim świetne, ekran naprawdę super, wydajność - Snapdragon 800, czysty Android, nic nie przycina a wszystkie gry hulają.
Hans

przez Tasiemson » 19 maja 2014 12:50

No właśnie zastanawiam się czy iPhone nie jest za mały. A jak to jest z aplikacjami na iOS? Jest dużo darmowych?
Tasiemson

przez Hans » 19 maja 2014 14:10

Tak, jest dużo darmowych. Ogólnie o appki w iOS i Android się nie martw, bo na obydwa systemy jest ich pierdylion.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!