Jaki telefon do 700zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki telefon do 700zł

przez Leon » 20 maja 2014 21:45

Witam, szukam porządnego smartfona do 700zł. Głównie net i gry, nie specjalnie zależy mi na dobrym aparacie. Fajnie by było by miał w miarę duży i czytelny ekran(do 5 cali) i sensowne podzespoły.

Jaki telefon proponujecie gdyby miałby być nowy, a jaki jakby mogłaby być używka?
Leon

Re: Jaki telefon do 700zł

przez Leon » 20 maja 2014 22:03

a i jeszcze jedno pytanie: Czy opłaca się patrzyć na telefony mniej znanych marek typu overmax, goclever itp.?
Leon

przez Ykk » 21 maja 2014 08:06

Witaj,

co do niemarkowych smartfonów, to jest często loteria. Są co prawda modele, które wypadają w tej cenie nieźle, ale można też trafić na kupę. Kolejny problem to kompatybilność z grami, a w nie przecież chcesz grać najbardziej. Chinole działają często na jakiś dziwnych, egzotycznych chipach, które w niektórych grach są kiepsko ograne.

Nowe:
W tej cenie dostaniesz np. LG L9 II - ekran HD 4.7", dwa rdzenie Krait, aktualizacja do Android 4.4 KitKat - fajny smartfon, do gier świetny. Jest też jego nowsza wersja, LG L90 - ale ma ekran o mniejszej rozdzielczości i zamiast dwóch rdzeni Krait ma cztery rdzenie Cortex-A7. Jak poszukasz to w innym wątku znajdziesz całą dyskusję, co jest lepsze - 2x Krait czy 4x Cortex-A7. Z tego co widziałem wyszło na to, że lekką przewagę ma to drugie rozwiązanie. Bateria w L90 też jest większa.

Dobrym wyjściem mógłby też być Samsung Galaxy S III i9300. Za 700 zł pełno nówek jest, a to nadal świetny smartfon, z w miarę nowym systemem (wsparcie społeczności ma przeogromne, więc zmiana softu to nie problem), pięknym ekranem, świetną wydajnością itp. Możesz być pewny, że wszystkie giery na nim ruszą.

Używane:
Tutaj się nie wypowiem, bo szczerze mówiąc nie znalazłem niczego godnego polecenia.
Ykk

przez belka » 23 maja 2014 12:19

Niby warto jest kupować telefony tych mniej znanych marek jednak jeśli masz budżet tak do 700 zł to radzę wybrać coś innej marki. Myślę,ze Lg ma dość ciekawe telefony :
Lg L9 można kupić już od 700 zł w sklepach internetowych.
Ma dość dużą przekątną ekranu, niezły aparat cyfrowy (8mpix) i moim zdaniem bardzo ciekawy wygląd (nie wiem czy zwracasz na to uwagę ale jak dla mnie ma to pewne znaczenie ).
Pozdrawiam.
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!