Jaki telefon wybrać do 300zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki telefon wybrać do 300zł

przez Mati70098 » 21 maja 2014 19:32

Szukam telefonu do 300 zł. Wiem że to mało ale aktualnie mam Samsunga Galaxy Spica więc telefon za tą kwotę w porównaniu do mojego to będzie niebo a ziemia.

Telefon musi mieć:
-Ekran co najmniej 4 cale.
-W miarę nowego Androida.
-Ma działać w miarę płynnie.
-Aparat minimum 5 megapikseli.
-Nie może być chińczykiem.

Marki które mnie interesują HTC, Huawei, Motorola, Samsung, Sony, ZTE.

Telefony o których myślałem:
-Sony Xperia P
-LG L5 II
Mati70098

Re: Jaki telefon wybrać do 300zł

przez Zinzabar » 21 maja 2014 19:40

Nowy czy używany?
Zinzabar

przez Mati70098 » 21 maja 2014 19:43

Używany.
Mati70098

przez Karl » 21 maja 2014 20:10

LG L5 II jest według mnie w tej cenie świetny. Xperia P fajna, ale ludzie narzekali na kiepską baterię. Poza tym, to już stary sprzęt. Popatrz też na Samsunga Galaxy S Advance, który według mnie jest od tych dwóch lepszy.
Karl

przez belka » 22 maja 2014 11:39

A może dołóż te 100 zł i kup sobie coś nowego?
Przynajmniej będziesz miał pewność, że nikt Ci telefonu nie zalał ani nie uszkodził.
Zobacz sobie Tracer OXYGEN GS1. Ma aparat 5 mpix, ekran 5 cali, dobre kolory, pamięć, procek dwurdzeniowy a przy tym niską cenę tak więc jest to dobry sprzęt jak na taką cenę (mimo, że firma nie jest tak znana)
Użytkownik

przez Karl » 22 maja 2014 15:11

Ale on nie chce chińczyków, a Tracer to nic innego, jak przefarbowany chinol :)
Karl

przez Drakeris » 08 paź 2015 16:36

Skoro nie chcesz chińczyków to może Manta? Polski producent, na dodatek całkiem niezły sprzęcik za okazyjne pieniądze. Dwa albo cztery rdzenie, 5Mpix, Android 4.2 na start, wielkości ekranu od 3.5" do 5.8" (phablety jak się patrzy). Moim zdaniem warto się zainteresować.

http://www.manta.com.pl/pl/4-smartfony
Drakeris

przez nitron » 09 paź 2015 22:51

przecież manta to chinole najniższych lotów, co ty mu chcesz wcisnąć. lepiej coś z 2GB RAM i androidem 5.1 http://gadzet.***/doogee-x5-pro ... yne-300zl/ albo Bluboo Xfire
nitron

przez Bedek » 12 lis 2015 06:27

Sam również jestem zdania, że lepiej jest kupić telefon jakiejś dobrej marki .W tej cenie android jest nieporozoumieniem bo będzie się zacinał.O wiele lepiej spisuja się telefony z Windows Phone. Na gorszych parametrach system się nie zacina. Nawet jeśli wejdzie nowy system Windows 10. Również jest bardzo wydajny.
Polecałbym trochę dołożyć bo w cenie niecałych 400 zł jest obecnie do kupienia w sklepie rtv Euro agd Lumia 535. Zobaczcie sobie:
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/nokia-lumia-535-czarny.bhtml - telefon bardzo dobrze wykonany , świetne parametry oraz w swojej cenie jest najlepszym wyborem. W Euro jest ponadto możliwość kupna go na raty.
Bedek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!