LG l9 II vs LG L90 vs LG G2 mini vs Sony Xperia M2

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG l9 II vs LG L90 vs LG G2 mini vs Sony Xperia M2

przez angie4691 » 25 maja 2014 12:46

hej :)
właśnie nadszedł moment, w którym muszę wybrać sobie nowy telefon. Wybaczcie mi jeśli, był już podobny temat.
Mam do wyboru:
1. LG Swift L9 II za 289zł
2. LG L90 za 349zł
3. LG G2 mini za 439 zł
4. Sony Xperia M2 za 439 zł

Który Waszym zdaniem jest najlepszy? i ma najlepszy stosunek jakości do ceny?
Nie zamierzam grac w żadne wymagające gry, chcę żeby miał jak najlepszy wyświetlacz, dosyć dobry aparat i przede wszystkim żeby się nie zacinał.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

Pozdrawiam
Angelika
Nowy

Re: LG l9 II vs LG L90 vs LG G2 mini vs Sony Xperia M2

przez Pantsoffski » 25 maja 2014 16:18

witaj,

z tego co podałeś, najlepszy wyświetlacz ma LG L9 II - masz w nim IPS o rozdzielczości HD i wielkości 4.7". Cała reszta smartfonów ma wyświetlacze o gorszych parametrach. L9 II na pewno nie będzie się zacinał, bo to bardzo porządny sprzęt. Co do kamery LG L9 II, to tu możesz zobaczyć, jakie zdjęcia i filmy robi ten smartfon: http://www.phonearena.com/reviews/LG-Op ... 525/page/3 Według mnie jest całkiem nieźle.

Jak na moje - to najtańsza opcja wychodzi tu najlepiej :)
Uczestnik

przez angie4691 » 25 maja 2014 18:54

dzięki za odpowiedź, mam jeszcze piątą opcje do wyboru: Motorola Moto G za 159 zł. Widziałam, że dużo osób ją chwali.
Nowy

przez Ykk » 25 maja 2014 21:02

Ja też jestem za L9 II, bo chyba w tym przypadku najlepiej się sprawdzi. Co do Moto G to faktycznie fajny, ale ustępuje L9 II pod względem ekranu, dostępnej pamięci, aparatu itp. Pamiętaj też, że w Moto G nie ma slotu na microSD, więc pamięć jest bardzo łatwo zawalić.
Ykk

przez colepsze 1 » 28 maja 2014 16:45

Pytanie :P tutaj bo nw jak załozyc temat sorry :P

LG L90 VS. LG Swift L9 II nw co wybrac :P ( jestem nastolatkiem )
colepsze 1

przez Hans » 28 maja 2014 17:59

L9 II ma fajniejszy ekran niż L90. Pod względem wydajności w grach, będzie mniej więcej podobnie - z lekką przewagą L90. L90 ma też większą baterię.

Podsumowując - obydwa są fajne, L9 II ma jednak lepszy ekran i jest gabarytowo trochę mniejszy. Oprócz tego to bardzo podobne smartfony.
Hans

przez oski » 22 sie 2014 19:19

l9 l90 ma ekran 4,7 cala gorilla glass ma wyświetlacz lps led do wszystkiegoma 4 rdzeniowy procesr 4x1,2ghz ja go polecam bo mamgo 2 tygodnie i bateria mi trzyma3-4 dni
oski

przez gość » 23 sie 2014 17:28

Hej. A wiec przedstawie moją opinie :D

według mnie od najlepszego :
1. LG G2 mini ---- jest to nowy sprzęt na rynku, który naprawdę wszystko ma na dobrym poziomie jak na średnią półkę,, oczywiście nie ma co go porównywać do obecnych flagowców :D lecz jest to telefon do codziennego użytkowania :D dużymi plusami są :
- dobra bateria
-LTE
-knock code oraz knock on
-android 4.4
-fajny wygląd (przyciski z tyłu)
-dobra wydajność w codziennym użytkowaniu

2. LG L9 II ---- Trochę starszy, lecz nadgania gdyż system android ma już aktualizację do 4.4 . [i] Bardzo[/i] dobry ekran lecz brak LTE :( poza tym niezawodny oraz za bardzo dobre pieniądze ;D
3.LG L90 ----- Fajne parametry tańszy od G2 Mini oraz Sony xperia M2.Ten telefon posiada knock on i knock code. lekki minus to wygląd na samsunga (przednie przyciski) oraz podobno czasem może się zwieszać tzn że nie działa na polecenia :( np. nie da się przełączyć z kamery na aparat (wiem to z recenzji na yt)
4. Sony Xperia M2 telefon ma świetny wygląd i LTE . i chyba na tym się kończy.. Brak możliwości wymiany baterii , bardzo słaby aparat no i nic w nim nowego fajnego nie jest :(

LG G2 mini oraz LG L9 II prawdę mówiąc muszą sprostać tobie i od ciebie zależy :D wybierasz doskonały Ekran i dużo zaoszczędzasz albo Knock code i knock on i nowe przyciski z tyłu wraz z lte . : D
pzdrw. Na koniec przypominam że to moja opinia :D pozdrawiam :D
gość

przez szefowo96 » 05 wrz 2014 08:15

Kolego :!: :!:
Zapomnij o Lg L9 II ponieważ telefon ten posiada tylko 2 rdzenie czyli po dłuższym użytkowaniu i instalacji kilku aplikacji- telefon po prostu będzie się zacinał :!: :o
:arrow: Natomiast pomyśl nad Sony Xperia m2, a Lg g2 mini. Oba te telefony posiadają identyczną specyfikację sprzętową: 4 rdzenie, 1 gb RAM oraz Adreno 305. Różnica tkwi w wyświetlaczu ponieważ Lg g2 mini posiada ekran IPS, a M2 zwykły. Rozdzielczość jest taka sama (może nie hd, ale dzięki temu telefon jest wydajniejszy) przekątne prawie takie same jak i bateria. System android 4.4 jest dostępny na obu, a lepsze wsparcie systemu znajdziesz w sony.
Lg l90 również ma taką samą specyfikację jak G2 mini. Jest tańczy, a na dodatek posiada Pilota.
Wyniki benchmarków Antut:
- LG l9 II: ok. 15 tyś.
- L90, M2 i G2 mini po jakieś 17 tyś.

Moim zdaniem najbardziej opłaca się wziąć Sony Xperia M2 bo różnica w rdzeniach względem l9 II robi znaczną różnicę w płynnej pracy systemu, a dodatkowo uzyskamy wsparcie systemu na bardzo długo. Wyświetlacza IPS nie posiada lecz ma doskonałe kąty widzenia, ale jesli zależy Ci na IPS to bierz LG g2 mini. ;)
szefowo96

przez iwanov » 23 paź 2014 11:31

może L9II ma tylko 2 rdzenie, ale bardziej są wydajne, bo jest to procesor cortex a9, g2 mini ma cortex a7
iwanov

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona