Jaki najwydajniejszy smartphone wybrać ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki najwydajniejszy smartphone wybrać ?

przez mis19 » 25 maja 2014 13:30

Witam
Mam duży problem z wyborem nowego smartphone'a.
Zależy mi na jak największej wydajności i wielozadaniowości.
Myślałem nad iPhone 5C, LG G2, Xperia Z Ultra; jest jeszcze coś mocnego w tej półce cenowej (~1600zł) ?
Zaznaczę tylko jeszcze ,że przyszły smartphone będzie mi służył 2 lata :)
Proszę o pomoc ,
Pozdrawiam :)
Użytkownik

Re: Jaki najwydajniejszy smartphone wybrać ?

przez Pantsoffski » 25 maja 2014 16:19

hej

ale powiedz jeszcze, do czego chcesz używać tego smartfona, co jest dla Ciebie w nim ważne oprócz wydajności.
Uczestnik

przez mis19 » 26 maja 2014 05:37

Używam smartfona do kompletnie wszystkiego; od przeglądania internetu i słuchania muzyki po granie w dość wymagające gry oraz oglądanie filmów.
Ważny jest dla mnie duży ekran, stąd zainteresowanie Z Ultra. :)
Użytkownik

przez Pyrtolotolo » 26 maja 2014 07:46

Skoro chcesz dużego ekranu, to zapomnij o smartfonach Apple, bo to ich pięta achillesowa. Co do Xperii Z Ultra, to miałem okazję się nią bawić i szczerze Ci powiem, że jest imponująca. Niestety nie wyobrażam sobie, aby używać jej jako smartfona - to kolos, którego nie ogarniesz w kieszeni. 6.4" to już w zasadzie mały tablet.

W tej cenie najfajniejszy będzie według mnie LG G2 - ładny, duży ekran, niezła kamera, dobra wydajność, a przy tym niewielkie gabaryty jak na tak sporą przekątną. Poleciłbym Ci też Galaxy Note 3, ale jest chyba trochę ponad Twój budżet.
Zaawansowany

przez belka » 26 maja 2014 11:26

Ja również uważam ,że w tej cenie najlepszy będzie LG, szczególnie, że jak na takie parametry można go stosunkowo niedrogo zamówić sobie w sieci. Czytam sobie również opinie różnych osób i wiele sobie poleca.
Co do telefonów Apple ja mam do nich słabość i nie wykluczałabym ich całkowicie ;) Niemniej jest to specyficzny sprzęt i nie dla każdego będzie odpowiedni.
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!