Telefon dla nastolatka

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon dla nastolatka

przez Buko08 » 27 maja 2014 08:23

Witam, radziłem się Was kiedyś co do telefonu dla żony, skorzystałem z Waszych porad i jestem bardzo zadowolony- żona również ;)
Mam też 16-letniego syna i pomyślałem, że może jemu też zrobię niespodziankę, tym bardziej, że Dzień Dziecka łączy się z jego urodzinami, a on od jakiegoś czasu chodzi z popękanym wyświetlaczem. Niech ma ;)
Rozglądałem się już za czymś i tradycyjnie mam propozycji kilka:
LG Swift L7 II P710
Sony Xperia M
HTC Desire 500
Doradzicie coś?
Pozdrawiam.
Nowy

Re: Telefon dla nastolatka

przez Ykk » 27 maja 2014 15:08

Witaj,

Z tego co podajesz od razu wywal LG L7 II, bo w porównaniu do dwóch pozostałych to za słabe urządzenie. Fajnie prezentują się Xperia M oraz Desire 500, ale ja wybrałbym mimo wszystko Xperię M, bo pod względem wydajności, to niebo a ziemia. Ogólnie praktycznie pod każdym względem te smartfony są do siebie bardzo podobne, ale Xperia M mimo wszystko według mnie jest tu the best.
Ykk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!