LG L9 CZY SAMSUNG S2?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG L9 CZY SAMSUNG S2?

przez godzil » 28 maja 2014 23:12

Na początek cześć.
Prosta sprawa, co lepsze, LG L9 P760 czy SAMSING GALAXY S2?

Oba chodzą w podobnych cenach, jednak LG można kupić świeższego, co dość zrozumiałe. Parametry mają podobne, LG przekonuje świeżością i dużym wyświetlaczem, Samsung samym byciem Samsungiem :>

Co myslicie? Licze na odpowiedz, bo mam taki mętlik że sam nie wiem co bym wybrał.
godzil

Re: LG L9 CZY SAMSUNG S2?

przez Gerturd » 29 maja 2014 07:33

Hej,

no w L9 faktycznie jest większy ekran o większej rozdzielczości, więc przeglądanie netu itp. to na nim większa frajda niż na S II. Mimo wszystko w SGS2 masz AMOLED, a to według mnie spory plus. Dodatkowo jest w nim lepsza kamera, więcej pamięci no i lepszy aparat. A co do świeżości, to nic Ci to nie daje w L9, bo zarówno L9 jak i S II dostały upgrade do Jelly Bean, więc olej to. No i zapomniałbym - S II jest też ciut wydajniejszy niż L9.

Ja tam bym brał SGS2 :D
Gerturd

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!