Galaxy S5 - czy to dobry wybór ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Galaxy S5 - czy to dobry wybór ?

przez mis19 » 03 cze 2014 20:19

Witajcie :)
Na dniach planuję kupić nowy telefon i padło na Galaxy S5.
Zależy mi na dużej wydajności, dobrej jakości wyświetlacza jak i robionych zdjęć , to też wybrałem owego flagowca z najwyższej półki cenowej.
Recenzje wskazują że jest to bardzo dobry smartphone jednak z internetu wylewają się dosłownie opinie negatywne użytkowników ( chyba te "hejty" najczęściej opierają się na wysokiej cenie i wyglądzie )
A wy, co o nim myślicie ?
Czy to dobry wybór ?
Podkreślę jeszcze ,że planuję używać tego smarfona przez co najmniej 2 lata :)

Proszę o pomoc :)
Użytkownik

Re: Galaxy S5 - czy to dobry wybór ?

przez Pyrto » 03 cze 2014 20:47

Hej,

Według mnie się nie zawiedziesz na SGS5. Miałem ten smartfon jakiś czas i jest na prawdę fajnie zrobiony. Obudowa zgrabna, dobrze się trzyma, kamera przyzwoita, nawet bardzo, ekran piękny, bateria nieźle trzyma. Mógłbyś poczekać miesiąc i sprawdzić np. LG G3, ale jak upatrzyłeś sobie Galaxy S5, to też świetnie. Według mnie oprócz LG G3, to teraz najlepsza propozycja. Flagowiec HTC, ze względu na słabą kamerę, jakoś mi nie podpasował.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!