W miarę atrakcyjny smartfon do 500-600zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

W miarę atrakcyjny smartfon do 500-600zł

przez dodo387 » 03 cze 2014 20:22

Witam, planuję zakup nowego smartfona. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to granice 500-600zł. Tutaj pojawia się dylemat, jaki telefon wybrać. Kieruję się w stronę Samsunga, tylko nie wiem jaki.
Najbardziej zależy mi na :
-W miarę płynnym chodzeniu ( wiadomo, zdarzają się ścinki ), tylko żebym mógł z niego tak za 1-2 lata nadal korzystać.
-W gry gram przeważnie w szkole dla zabicia czasu, więc nie musi być jakiś mega duży procek i RAM, sądzę, że w granicach 1gb ram i 1ghz procek
-Muzyki słucham często, ale nie wymagam nie wiadomo czego
-System Android
-Jakość zdjęć, myślę, że ok. 5mpx wystarczy
-Najlepiej kamerka z przodu ( z tyłu to oczywiste )
-Często będąc poza domem korzystam z internetu, fejsa itp.
-Ekran najlepiej w granicach 4 cali.

Zastanawiałem się nad takimi modelami : Samsung Galaxy Core oraz Samsung Galaxy Core Plus. Ceny na allegro są powyżej 500zł. Co sądzicie o tych modelach. Może jakieś inne propozycje. Z góry dziękuję ;)

PS. Jeżeli spodobałby mi się jakiś telefon, to gdzie najlepiej go kupić, żeby cena nie wyszła drożej niż norma oraz żebym miał 100% gwarancję, że dostanę oryginalny model ?

Pozdrawiam serdecznie ;)
Nowy

Re: W miarę atrakcyjny smartfon do 500-600zł

przez Pyrto » 03 cze 2014 20:50

Hej,

na wstępie to, co napisałeś na końcu, czyli o kupowaniu. Według mnie możesz kupować na np. Allegro, ale patrz na komentarze sprzedawców, którzy tam handlują - czy nie ma za dużo negatywów i złych ocen. No i staraj się kupować od sklepów, które na Allegro handlują. Jak się oczywiście uda, to omijaj Allegro i kup w jakimś stacjonarnym lub internetowym sklepie - tylko sklep niech ma dobre opinie, np. na opineo.pl

A w kwestii smartfona, to ja bym chyba na Twoim miejscu kupił Samsunga Galaxy S II.
Zaawansowany

przez mark » 04 cze 2014 15:43

daruj sobie galaxy s 2 . za niecałe 500 kupisz lenovo s650. ładny i wydajny tel
mark

przez Erekin » 27 lut 2015 19:56

Za te 500-600 zł Kupisz już coś zdecydowanie lepszego od tego Lenovo ( a pfe xd ) np Lg l90 czy Motorole Moto g ( nie wiem jak z Moto G2 cenowo)
Użytkownik

przez marek » 07 mar 2015 01:27

toś odmienił, motorola to tez lenovo.
Po za tym to prawie rok temu było.

Teraz to bierz ulefone Be Pro, Elephone P6000 lub Asus zenfone 5
marek

przez Adamek161 » 07 mar 2015 10:53

Polecam Ci Prestigio multiphone PSP5550.
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!