xperia SP vs galaxy Note II

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

xperia SP vs galaxy Note II

przez rogerros7 » 17 cze 2014 17:20

jak wyżej, piszę z pytaniem, który telefon wybrać, xperię SP, czy samsunga galaxy nota II?
rogerros7

Re: xperia SP vs galaxy Note II

przez Karl » 17 cze 2014 22:41

Teoretycznie Note II, bo ma większy ekran, na którym wszelkie działania będą dużo fajniejsze niż na "małym" ekranie Xperii SP. Z drugiej strony, czy chcesz nosić w kieszeni takiego klocka jak Galaxy Note 2?
Karl

przez Kostarek » 18 cze 2014 11:15

Ja właśnie mam Samsung Galaxy Note II i nie uważam,ze jest zbyt duży ... W kieszeni męskiej się zmieści, no może dla dziewczyny może być zbyt duży ale nie dal faceta :P
Poza tym cena ostatnio spadła, ja swego czasu kupowałem po 2 tys. a teraz widzę,ze można go dostać za niewiele ponad 1000 zł.
Sprzęt bardzo dobry, świetne zdjęcia, dziala szybko i ma świetną baterię.
Nowy

przez rogerros7 » 18 cze 2014 15:50

dzięki Wam wielkie, a ile Ci trzyma na jednym ładowaniu?
rogerros7

przez Hans » 18 cze 2014 21:15

Ja też go miałem, spoko smartfon, ale kieszenie mi trochę wypchał. Bateria działa przy normalnym użytkowaniu trochę ponad dwa dni.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!