Tani tablet do 500zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Tani tablet do 500zł

przez Geek » 12 sty 2012 13:08

Nie znalazłem jeszcze tu takiego tematu - więc zakładam :D Jak widzicie w temacie, mam bardzo skromny budżet, który nie pozwala na zbyt wiele. Mimo wszystko chciałbym kupić jakiś tablet z Androidem (bo na Apple mnie nie stać). Co możecie polecić?
Geek

Re: Tani tablet do 500zł

przez Sven » 12 sty 2012 14:41

W tej cenie polecam GOCLEVER TAB I70, kupisz go już za około 300zł. Możesz popatrzeć też na Mantę MID04. Niestety na obydwa tablety ludzie trochę narzekają - a to nieprecyzyjny ekran, a to nie reaguje dotyk, a to gubi zasięg :twisted: Z tego co wiem to obydwa działają pod kontrolą Android 2.2 Froyo i posiadają 256MB RAM.
Sven

Re: Tani tablet do 500zł

przez Remi » 12 sty 2012 15:24

W tej cenie nie kupisz niczego porządnego - a jedynie zabawki, które mogą Cię jedynie zrazić do Androida. Dołóż lepiej trochę kasy i kup polski tablet PC Plug Impact bez 3G - teraz jest przedsprzedaż w cenie 699zł, ale powinien na dniach już być fizycznie w sklepach. Ten Tablet PC Plug Impact to też nie jest cudo techniki i jakości, ale na pewno lepsze, niż jakieś Manty i GoClevery :lol:
Remi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!