jaki telefon wybrać do 600-650zł?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

jaki telefon wybrać do 600-650zł?

przez TheVi » 19 cze 2014 20:39

Poszukuję telefonu do Internetu gier i podstawowych funkcji (smsy, rozmowy itp.). Wymagam 1gb ramu i min. 4 GB wbudowanej. Wyświetlacz od 4 do 5,5 cala. Nie interesują mnie telefony chińskie i japońskie. Telefon musi być dotykowy i mieć system android 4.0 lub lepszy. Najlepiej, żeby był nowy. Zapewne kupię przez allegro.
Zastanawiam się nad htc one x, sony xperia t lub overmax vertis. Bateria min.1600. Aparat - bez znaczenia. Firma: sony, htc,lenovo,overmax,lg.
TheVi

Re: jaki telefon wybrać do 600-650zł?

przez Karl » 19 cze 2014 22:45

Musisz jedno wyjaśnić - nie chcesz chińczyków i japończyków, ale preferujesz Overmax i Lenovo - czyli dwa chinole. Dodatkowo Sony to właśnie japończyk.
Karl

przez TheV » 20 cze 2014 15:24

Nie chodziło mi o firmy, które sprowadzają telefony z chin.
Chodziło mi ze nie chce żadnych telefonów marek np. Xiaomi itp.
Mają to być telefony marek lg, sony, htc, zte, ew. Overmax lenovo prestigio. Przepraszam za zamieszanie i proszę o odpowiedź. :).
TheV

przez Karl » 20 cze 2014 19:45

W takim razie ja mimo wszystko odradzałbym Overmaxa i Prestigio, bo chociaż można znaleźć wśród modeli firm coś ciekawego, to jednak znam kilka osób, które narzekają na ich produkty. To trochę loteria, bo możesz trafić na dobry egzemplarz, albo na taki, który będzie się ciągle psuć.

Ja bym się skłaniał ku Xperii T, ale nie wiem, czy dostaniesz go w takiej cenie. Wiem, że sporo egzemplarzy sprzedawanych na Alledrogo to podróby sprowadzane z Chin, a w sklepach T kosztuje powyżej 800 zł.

One X naprawdę fajny i wydajny smartfon, który posłuży dobrze do gier.
Karl

przez TheV » 21 cze 2014 11:50

Prawdopodobnie wybiorę htc one x.
Dzięki za porady i pozdrawiam.
Zamykam temat.
TheV

przez czamarek » 23 cze 2014 08:35

Xiaomi to akurat bardzo dobra marka, i jakościowo i pod względem cotygodniowych aktualizacji. Unikac podróbek!
czamarek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!