MyPhone Cube czy GoClever Insignia 5?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

MyPhone Cube czy GoClever Insignia 5?

przez gemba09 » 21 cze 2014 09:11

Witam,

będę niedługo robił zakup nowego smartfona i znalazłem coś w stylu MyPhone Cube i GoClever Insignia 5.

Prosiłbym o radę który z nich lepiej się nada, chodzi mi głównie o wydajność i aparat, który będzie wydajniejszy?

Myphone Cube: antutu ok 17500 / mali400 mp1
GoClever Insignia 5: antutu ok 15500-16000 / power sgx544(lepsza od mali 400 mp1)

Z tego wynika że wydajniejszy bd myphone.

Jak z wydajnością w bardziej wymagających grach (GTA SA, GTA 3, GTA Vice City, Asphalt 8, Dead Effect, Modern Combat 4, Dead Trigger 2, Call of Duty Strike Team i Real Racing 3)?

Kolory na ekranie?

Przenoszenie aplikacji na kartę SD, bo słyszałem że w KK jest problem (myphone ma 1.65gb wolnej przestrzeni więc np GTA SA nie dało by rady, chyba że jakoś wrzucić pliki na kartę a przyinstalować apk tylko do tel i by zadziałało chodzi tutaj o gry powyżej 1.65gb, jak to jest z tym?)
gemba09

Re: MyPhone Cube czy GoClever Insignia 5?

przez Pyrto » 21 cze 2014 20:49

Goclever ma fajniejszy ekran, ale i tak bym się chyba zdecydował na myPhone, bo ma nowszy system operacyjny, Android KitKat. myPhone jest wydajniejszy, bo ma wyżej taktowaną grafikę, no i mniejszą rozdziałkę, więc w grach powinien sobie lepiej radzić.

A ile masz kasy do wydania, może da się doradzić coś alternatywnego?
Zaawansowany

Re: MyPhone Cube czy GoClever Insignia 5?

przez czama » 23 cze 2014 06:44

a nie lepiej kupić markowego chińczyka, zamiast nie wiadomo jakiego chińskiego noname firmowanego przez polska markę?
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... _web#gid=0
czama

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!