Najlepszy telefon do 1500zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Najlepszy telefon do 1500zł

przez Fisher » 26 cze 2014 17:12

Witam, szukam bardzo dobrego telefonu w cenie do max 1500 zł, oczywiście wolałbym taniej ;). Powinien mieć przede wszystkim świetny ekran ponieważ dużo oglądam filmów na yt. Dobry do muzyki to wiadomo no i żeby jakieś fajne gierki śmigały. Aparat nie ma dla mnie znaczenia. System oczywiście android ale może polecacie dozbierać i kupić iphona?
Fisher

Re: Najlepszy telefon do 1500zł

przez Hans » 26 cze 2014 20:00

iPhone do oglądania filmów? To ma za mały ekran! Ja proponuję LG G2, wersji z 32 GB najlepiej. 5.2" świetny ekran, dobra bateria, super wydajność i w miarę przystępna cena. Ja tam bym wybrał właśnie ten model.
Hans

przez Fisher » 27 cze 2014 10:42

Właśnie nie jestem pewien czy 5.2" to nie za dużo, myślałem nad czymś między 4" a 5" .
Fisher

przez Hans » 27 cze 2014 12:01

jak chcesz coś ciut mniejszego to popatrz na Nexusa 5. W wersji 32GB można go nabyć w przystępnej cenie, chociaż ja tam bym obstawał przy G2, który jest lepszy a gabarytowo wcale nie tak duży jak się wydaje. Idź do sklepu jakiegoś i sprawdź, jak ten smartfon leży Ci w dłoni.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!