LG L70, a może coś innego?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG L70, a może coś innego?

przez Hypernxt » 02 lip 2014 01:02

Cześć,
zastanawiam się nad LG L70. Większość komentarzy jest pozytywna, ale niestety nie ma wielu recenzji. Telefon brałbym w Playu, na umowę, a konkretnie Elastyczny MIX. Miesięcznie 30zł, a telefon do około 200zł. Wymieniony LG kosztuje 169zł.
Mam jeszcze do wyboru m.in:
- Samsung Galaxy Trend Plus
- Nokia Lumia 630
- HTC Desire 310

Pełna lista tutaj: http://www.play.pl/telefony/Telefony/mix.html?ESId=MIXFLEX_INT_30
Mam nadzieję, że link zadziała.

Ewentualnie, jeśli nie opłaca się brać żadnego telefonu w tym MIXie, to mógłby wydać max 400-500zł na nowy telefon.

Moje wymagania (jeśli będzie warto mogę zrezygnować z czegoś):
- Dość dobra wydajność. Nie oczekuje cudów, ale chciałbym, żeby sam interfejs chodził płynnie tak samo, jak mniej wymagające gry i aplikacje. Plus chciałbym dość komfortowo przeglądać internet :)
- Przyzwoity aparat.
- Ekran min. 4.3" a najlepiej 4.5", też jakiś porządniejszy, choć bez przesady - cena nie pozwala na wiele pewnie, chociaż może się mylę.
- Slot na kartę SD - z tego względu odpada Moto G.

Ogólnie wolałbym Androida, ale jeśli naprawdę warto wziąć coś z WP to mogę zaryzykować, ale to ostateczność

Wolałbym też, żeby były to znane marki.

Dzięki za pomoc. Trochę się rozpisałem i dużo wymagam, ale liczę, że ktoś się pofatyguje jednak.
Nowy

Re: LG L70, a może coś innego?

przez Pyrtolotolo » 02 lip 2014 07:41

Witaj,

z tego co wymieniłeś najlepiej faktycznie wypada L70, tym bardziej, że nie masz przekonania do Windows Phone. Za 450 zeta gotówki raczej nic lepszego nie znajdziesz. W ofercie masz tam jeszcze kilka trochę droższych modeli, jak np. LG F70, będący tak naprawdę podrasowanym pod względem baterii L70, z większą baterią. Ja bym się jednak głęboko zastanowił nad LG L9 II, bo to smartfon z jeszcze lepszym ekranem, większą ilością pamięci, lepszym aparatem i wydajnością. Jedyny mankament to brak szkiełka Gorilla Glass, więc zakup folii to na początek standard.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!