Smartphone do 2000zł (głównie aparat )

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartphone do 2000zł (głównie aparat )

przez Doni4ever » 04 lip 2014 01:40

Witam

Mam Samsunga duoz, i teraz zastanawiam się nad przesiadka na smartphona,
nie chciałbym cegły ;-)
głównie zależy mi na jak najlepszych zdjęciach,
bo resztę smartphone powinien uciągnąć ;-)
myślałem nad lumią 1020
z1 compact (ze wzg. na kompaktowe wymiary)
lub LG G3

No chyba ze zaproponujecie coś innego,
system nie ma dla mnie znaczenia.

Pozdrawiam
Doni4ever

Re: Smartphone do 2000zł (głównie aparat )

przez Ykk » 04 lip 2014 08:27

W tej cenie możesz mieć praktycznie każdy smartfon. Najlepsze zdjęcia na pewno zrobisz Lumią 1020, bo to w tej chwili the bes of the best wśród smartfonów z aparatem. Kupując 1020 masz praktycznie w smartfonie topowy kompakt.

Xperia Z1 Compact też sprawdzi się dobrze do zdjęć, ale nie tak dobrze jak 1020. LG G3 jest z kolei spory gabarytowo, ale też ma duży 5.5" ekran, więc coś za coś. Co do kamery w G3, to jest świetna, ale według mnie ustępuje tej w Z1 Compact.

Ja mogę jeszcze zaproponować Ci rozważenie modelu Lumia 930, który na dniach powinien pojawić się w sklepach. To również kozak jeśli chodzi o fotografię.
Ykk

przez Doni4ever » 04 lip 2014 10:08

Ok to poczekam jeszcze na 930 ;-)
Choć ciekawe czy będzie aż taka różnica by dopłacać.
Doni4ever

przez Hans » 04 lip 2014 13:32

Jak kamera to priorytet - kup Nokię Lumię 1020, a na pewno nie będziesz żałować. Jeśli chcesz Android, to Z1 Compact też się świetnie nada.
Hans

przez barbs » 08 lip 2014 11:20

Myślę, że warto poczekać na G3, nie wiem czy na pewno zmieści się w tym budżecie (pewnie zależy która wersja) ale telefon jest wart uwagi. Ma mieć aparat 13Mpix z laserowym focusem i optyczną stabilizację obrazu.
Użytkownik

przez Ykk » 08 lip 2014 13:55

barbs napisał(a):Myślę, że warto poczekać na G3, nie wiem czy na pewno zmieści się w tym budżecie (pewnie zależy która wersja) ale telefon jest wart uwagi. Ma mieć aparat 13Mpix z laserowym focusem i optyczną stabilizację obrazu.

Ale G3 już jakiś czas temu pojawił się w sklepach :)
Ykk

przez barbs » 11 lip 2014 14:30

no rzeczywiście, jakoś mi to umknęło. Na allegro chodzi po 2tys-2,3 w zależności od modelu.Czyli cena w miarę przystępna jak na takiej klasy telefon.
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!