smartfon do 700 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon do 700 zł

przez roger7 » 06 lip 2014 07:00

witam. Piszę z pytaniem, jaki jest najlepszy smartfon do 700 zł jaki mogę kupić. Z góry dziękuję za pomoc :)
roger7

Re: smartfon do 700 zł

przez Karl » 06 lip 2014 13:43

Witaj,

a do czego potrzebujesz smartfona?
Karl

przez roger7 » 06 lip 2014 17:58

najczęściej internet, dobra bateria, mało gier, messenger bardzo dużo i gg, trochę zdjęcia.
Myślę nad xperią SP, czy to dobry wybór?
roger7

przez Karl » 06 lip 2014 19:45

Szczerze mówiąc to miałem właśnie zamiar poleić Ci ten smartfon, bo trzeba przyznać, że ma świetną baterię. A chcesz coś nowego, czy używki również wchodzą w grę?
Karl

przez roger7 » 06 lip 2014 22:35

może być używka, ale raczej zależy mi żeby był dobry stan wizualny i techniczny
roger7

przez Ykk » 07 lip 2014 08:59

Z tą Xpeirą SP to tak różowo strasznie nie jest, niby bateria ogromna, a trzyma toto dwa dni na jednym ładowaniu, czyli niewiele więcej niż np. S III mini, który wytrzymuje z 8 godzin mniej. Nie wiem, czy nie wolałbym w tej cenie kupić np. Motoroli Moto G, która pod względem baterii wypada tak, jak SP, ale ma za to świeższe oprogramowanie (Motka mocno dba o dostarczanie nowych aktualizacji).
Ykk

przez roger7 » 08 lip 2014 19:01

ale nie ma niestety możliwości rozbudowy o karty pamięci.

a pytanie: lg l9 II czy xperia SP?
roger7

przez roger7 » 08 lip 2014 19:07

i tak wracając, to ta bateria w SP, ważne żeby trzymała jeden cały dzień na dość dużym wykorzystywaniu, to mi wystarczy, a wiem że WIELE smartfonów tego nie potrafi, więc tu akurat SP jest na dobrym poziomie z moimi kryteriami. Tylko co z podzespołami? Czy są lepsze niż w l9 ii?
roger7

przez Karl » 08 lip 2014 20:01

Tak, są lepsze podzespoły w SP, bo masz tam lepszy GPU (Adreno 320 zamiast Adreno 305) no i wyżej taktowany procek (1.7GHz zamiast 1.4GHz). Wydajnościowo Xperia Sp wypadnie więc lepiej niż LG L9 II.
Karl

przez barbs » 11 lip 2014 14:33

Mam aktualnie telefon LG i złego słowa nie powiem, teraz kończy mi się umowa i wybór padnie właśnie na L9II. Przy mojej aktualnej L5II gdzie ma pół gb RAMU wszystko śmiga, to przy 1GB na pewno nie będzie z tym problemu, aparat też robi bardzo dobre zdjęcia, bateria też niczego sobie trzyma.
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!