nexus 4, lg l9 II czy huawei P6 ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

nexus 4, lg l9 II czy huawei P6 ?

przez dancehallowa » 10 lip 2014 20:17

Mam pytanie odnosnie telefonów z tytulu. Mam zamiar kupić któryś z nich, jednak nexus 4 jest używany z komisu (750zl), LG L9 II za tyle samo-nowy sklepowy ;) i huawei P6 nówka z komisu z gwar.producenta za 919zl. Czy ktos moglby mi pomoc w wyborze ? Chodzi mi przede wszystkim o plynnosc dzialania i dobry wyswietlacz.
dancehallowa

Re: nexus 4, lg l9 II czy huawei P6 ?

przez Ykk » 11 lip 2014 08:17

Ja bym chyba nie przepłacał i brał LG L9 II, bo wypada tutaj najbardziej optymalnie. Nexusa 4 używanego w takiej kwocie bym sobie darował, bo mimo wszystko staje się on powoli dość leciwym sprzętem. No chyba, że na Nexusa 4 dostaniesz z rok gwary, to się opłaci.

Huawei wypada tutaj pod względem wydajności najlepiej, jednak ekran ma taki sam co Nexus 4 i LG. W każdym z tych sprzętów nie powinieneś narzekać na ekran i płynność działania.
Ykk

Re: nexus 4, lg l9 II czy huawei P6 ?

przez grzegorz » 12 lip 2014 10:03

Wziąłem w Play Moto G dla mnie i LG L9II dla małżonki (byłem uprzedzony do LG). Są to obecnie chyba najlepsze kąski w Play. Po dwóch tygodniach użytkowania mogę powiedzieć: oba telefony genialne, ale wygrywa LG, dlaczego? - 1. pełen ekran 4,7 cala, w moto G przyciski funkcyjne na ekranie, dlatego praktycznie jest około 4,3 cala; 2. Aparat foto (lepsze zdjęcia i filmy); 3. Slot na dodatkową pamięć; Muzycznie, na aplikacji poweramp z dobrymi słuchawkami "Brainwavz" jest bardzo podobnie, czyli super; oba mają świetne wyświetlacze z gorilla glass, szybkość działania podobna, czyli świetna. Polecam zdecydowanie LG (z powodów wymienionych wyżej). Dodam, że LG działa na android 4.1, jest dostępna aktualizacja do 4.4, ale dziękuję, nie ryzykuję, jest super, to po co kombinować? Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych i polecam mocno ten telefon!!! Dziwna rzecz, nie ma praktycznie żadnej recenzji telefonu LG L9 II generacji na największych portalach testujących (jedynie dwa testy na youtube). Myślę, że LG jest mocnym konkurentem "kultowego Galaxy S3" i w związku z tym "zapomniano" o recenzji świetnego telefonu. Podsumowując, największą zaletą tego telefonu jest duży i rewelacyjny wyświetlacz ze szkłem gorilla 2, mocne CPU i GPU, szybkie działanie bez najmniejszych zacięć.
grzegorz

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!