Smartfon do 900zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 900zł

przez olejjjas » 12 lip 2014 10:10

Cześć. Szukam telefonu do 900zł. Spodobały mi się SG S3, HTC One X, Xperia Z, Xperia M2, HTC Desire 500. Nie wiem jaki telefon wybrać. Nie mam specjalnych wymagań. Wiem też, że po opiniach innych każdy telefon się rysuje, albo to ekran albo to klapka, folię i etui mogę kupić więc tu nie ma problemu ;). Może macie inne propozycje dobrego telefonu. Wiem, że jest być ciężko kupić niektóry nowy do takiej kwoty ale może znalazł bym jakiś używany w idealnym stanie ;). Nie chcę tylko Motoroli Moto G ;). Dzięki ^^
olejjjas

Re: Smartfon do 900zł

przez Pantsless » 12 lip 2014 21:44

Witaj,

One X i Xperię Z raczej odpuść, Galaxy S III też bym sobie odpuścił - to już według mnie za stare smartfony, chociaż oczywiście nie twierdzę, że złe. Xperia M2 całkiem fajna, ale w tej cenie można znaleźć coś lepszego. Desire 500 to samo.

A co powiesz na smartfony LG, np. LG l9 II, LG G2 mini albo LG L90?
Zaawansowany

przez olejjas » 13 lip 2014 12:19

Jeśli chodzi o LG to L9 odpada bo nie podoba mi się jej budowa, jak prostokątną Xperie przeżyję to LG nie ^^, podoba mi się jak telefon jest dość cienki ;). L90 i G2 mini już fajniej wyglądają bo są zaokrąglone i trochę mi przypominają sg s3 ;). Teraz nie wiem jaki wybrać bo odradzasz resztę ze względu na ich wiek ;/ Najlepiej chyba będzie pojechać do marketu i dotknąć samemu tych telefonów ;) A SG S4 mini? osobiście sg s3 i xperia Z to moi faworyci ale teraz te lg także mi się spodobały. Teraz jak wypadają w testach i opiniach ;)
olejjas

przez Zgrywus » 13 lip 2014 15:14

olejjas napisał(a):osobiście sg s3 i xperia Z to moi faworyci ale teraz te lg także mi się spodobały. Teraz jak wypadają w testach i opiniach ;)

Co do Xperii Z, to poczytaj tutaj komentarze: http://smartfan.pl/sony-xperia-z-cierpi ... la-smierc/
Zgrywus

przez olejjas » 15 lip 2014 08:00

Warto kupować telefon przez internet, np. allegro? Wiadomo, że są tańsze niż w sklepach. Nadal nie mogę się zdecydować. Co myślicie o tych LG. Nie wiem co kupić ^^
olejjas

przez Hans » 15 lip 2014 09:25

Oczywiście, że warto - ja wszystkie swoje telefony i smartfony tak kupowałem. Oczywiście jak zamawiasz z Alledrogo to musisz uważać na sprzedawców, co by jacyś trefni nie byli.

Ja na Twoim miejscu kupiłbym jakiegoś LG albo Samsunga Galaxy S III w wersji LTE (koniecznie), bo tylko wersja LTE dostała aktualizację do KitKat.
Hans

przez barbs » 15 lip 2014 20:32

LG G2 mini fajnie wygląda, sporo osób chwali sobie ten telefon, też dużo jest testów mówiącym o tym że bardzo długo trzyma w nim bateria. Wiem, że ma Gorilla Glass więc nie powinien się tak bardzo ekran zarysowywać. Jeśli lubisz większe telefony to może używany LG G2 znajdziesz
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!