lenovo s 750

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

lenovo s 750

przez Michal » 13 lip 2014 10:47

Witam.
Proszę o opinie czy warto kupić smartfon lenovo s 7504,5 cala. nie posiada A-gps czy przez to GPS bedzie miał problemy ze złapaniem sygnału? proszę o opinie czy dostanie aktualizacje.
Michal

Re: lenovo s 750

przez Marvi » 13 lip 2014 15:12

Witaj,

według mnie warto, bo to solidny sprzęt, robiący w dodatku fajne zdjęcia. Co do GPS, to może on łapać nieco dłużej fixa niż ten z A-GPS, ale po ustawieniu wszystko powinno śmigać. Co do aktualizacji to wątpię, aby dostał np. KitKata.
Marvi

przez michał » 13 lip 2014 17:32

dzieki bardzo mam nadzieje ze bedzie łapał gps w sumie na tym mi najbardziej zalezy
michał

przez Ykk » 14 lip 2014 07:05

Potwierdzam, mój kumpel ma S750 i też mówi, że smartfon dość długo łapie fix'a, ale potem wszystko już jest ok.
Ykk

przez Michał » 14 lip 2014 18:33

Witam . dośc długo łapie fixa czyli ile mniej wiecej?? to moze warto inny wybrac model czy to standard w lenovo? w sumie myślałem tez o p 770 albo s 820 to juz za duzy jest kolega ma a 820 i łapie mu sygnał od strzała bardzo proszę o opinie
Michał

przez Hans » 14 lip 2014 20:13

A ja z kolei bym odradzał ten smartfon do nawigacji. Poczytaj sobie zagraniczne fora, ludzie skarżą się, że s750 łapie fixa 20 i więcej minut... Jest sposób aby to przyśpieszyć, ale trzeba się bawić w rootowanie itp.
Hans

przez Michał » 14 lip 2014 22:13

Jaki smartfon Lenovo 4,5 cala lub 4,7 polecanie do Nawigacji?? jeżeli s 750 łapie 20 minut fixa to muszę znależc coś innego, tylko lenovo mnie interesuje, prosze o poradę
Michał

przez Hans » 15 lip 2014 09:22

Niestety większa część smartfonów z chipami MediaTek ma problemy z łapaniem fixa... a Lenovo działają właśnie na bazie tego układu. Możesz się oczywiście z tym przemęczyć, zawsze przed wyjazdem poczekać trochę na złapanie fixa (podczas jazdy samochodem fix jest bardzo ciężko złapać).

Podsumowując najlepiej by było, gdybyś kupił Lenovo z A-GPS albo coś z zupełnie innej firmy.

A co powiesz na Lenovo S850? to nowy model tego producenta, z tego co znalazłem w sieci, GPS działa w nim całkiem dobrze.
Hans

przez Michał » 15 lip 2014 19:54

dzięki za podpowiedz ale 5 cali to dla mnie za duzy już jest. no niewiem jak z tymi lenovo ale kumpel ma a 820 i śmiga ok:) myslalem tez o lenovo s 660 ? jak złapie fixa to ok grunt żeby łapał mialem kiedyś htc i porażka i z wykonaniem i z gps
Michał

przez Ykk » 15 lip 2014 20:08

Bo to zawsze jest tak, że wiele osób narzeka, ale o tym S750 czytałem też wiele dobrego, ludzie nie mają z nim większych problemów. Dorwij jakiegoś Lenovo, jak masz tego kumpla z Lenovo to sprawdź sobie ile po restarcie fona będzie łapało fixa przy odsłoniętym niebie. To Ci da pewne wskazówki, jeśli będzie ok to według mnie powinieneś brać S750, czyli to, co sobie upatrzyłeś wcześniej.
Ykk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona