Smartfon do muzyki

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do muzyki

przez Poinformowany » 14 lip 2014 16:24

Witam,
Pragnąłbym was zapytać jakie są najlepsze smartfony pod względem jakości odtwarzania muzyki na słuchawkach?
Z tego co wiem najlepiej wypada iphone 5s, ale przyjmuje kwotę 1000zł za absolutne maximum. Jednakże najbardziej interesują mnie jak najtańsze i jak najtrwalsze modele.
Od razu dziękuję za odpowiedź.
Poinformowany

Re: Smartfon do muzyki

przez Ivy » 14 lip 2014 16:44

Witaj,

a chcesz smartfon nowy czy używany? Sprawdzałeś LG G2? Dźwięk ma bajeczny, ale chyba cena Ci nie podpasuje...
Ivy

przez Poinformowany » 14 lip 2014 16:55

Zależy od telefonu, w ostateczności może być używany. Taka półka cenowa również w ostateczności.
Poinformowany

przez Hans » 14 lip 2014 20:10

A co powiesz na LG G2 mini? Ma fenomenalny dźwięk, co mogę potwierdzić osobiście, a na co też wskazują wszelkie testy. Kupisz nówkę za sporo poniżej tysiaka.
Hans

przez Poinformowany » 14 lip 2014 20:48

Za podobną cenę można dorwać Xperie Z, która (podobno) ma bardzo dobrą jakość dźwięku i lepsze osiągi. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Mój znajomy kupił ostatnio nową Xperie SP za 500zł (nie mam na razie szansy przetestować jak gra), która w benchmarkach przebija oba powyższe telefony. Wiecie może jak ten telefon wypada w kwestii dźwięku?
Poinformowany

przez Hans » 14 lip 2014 21:36

A czytałeś to? http://smartfan.pl/sony-xperia-z-cierpi ... la-smierc/ W szczególności ciągle rosnące komentarze...
Hans

przez Poinformowany » 14 lip 2014 21:40

Przecież jest napisane, że to naprawili xD. Nie upieram się przy tym telefonie. Bardziej ciekawi mnie wasze zdanie o Xperi SP, głównie pod względem dźwięku.
Pomyliłem się co do ceny, ale nawet za 650zł wydaje się być ciekawą opcją.
Poinformowany

przez Hans » 14 lip 2014 21:44

No właśnie w komentarzach piszą coś innego :P A co do dźwięku w Xperii SP, jest świetny, ale nie za głośny, tu masz test audio: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sp-review-924p7.php (na samym dole)
Hans

przez Poinformowany » 14 lip 2014 21:54

Chyba najłatwiej byłoby poczekać trochę i samemu sprawdzić u znajomego...
Istnieje możliwość zwiększenia głośności tego telefonu (inny system, jakiś dobry program) nie tracąc na jakości?
Poinformowany

przez Hans » 15 lip 2014 09:02

Programowo zwiększając głośność zawsze możesz przesterować dźwięk, wątpię aby to było dobre rozwiązanie. Zawsze można dokupić wzmacniacz słuchawkowy. Pamiętaj jednak, że ta głośność wcale nie musi być taka zła, jak sprawdzisz u kumpla to może się wszystko rozstrzygnie, czy Ci odpowiada, czy nie.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!