Który telefon z podanych najlepszy?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Który telefon z podanych najlepszy?

przez Adarq » 18 lip 2014 06:58

Ciężki wybór tego smartfona, ale postanowiłem odrzucić WP i wziąć andka.

Htc 310 czy LG l90?
Kolosalna różnica pomiędzy l90 a htc? Kusi te 8 mpix w l90 no i wyświetlacz jeszcze większy jest. Co radzicie? Dopłacać do l90?
Adarq

Re: Który telefon z podanych najlepszy?

przez Hans » 18 lip 2014 07:44

HTC Desire 310 to ogólnie mało udany model, mocno bluzgany w testach za słaby ekran, aparat, głośnik i interfejs. Odpuść go sobie. LG L90 jest zresztą już pod względem samej specyfikacji dużo lepszy - tak jak mówisz, lepszy ekran, więcej pamięci, lepsza kamera itp. O dziwo L90, chociaż ma 4.7" ekran, jest gabarytowo mniejszy niż 4.5" Desire 310. Dla mnie wybór jest tutaj oczywisty i zdecydowanie bym wolał dopłacić do L90.
Hans

przez Adarq » 18 lip 2014 15:37

Dziękuję za odpowiedź. Teraz to już w 95% jestem za tym LG

Ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć?
Adarq

przez Karl » 19 lip 2014 18:44

Nie ma co dodawać w zasadzie, zdaje się że nawet Desire 310 został przez jakiś portal uznany jednym z najgorszych smartfonów tego roku więc... :)
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!