LG G2

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG G2

przez Nikson » 19 lip 2014 13:03

Cześć, planuję zakup telefonu i spodobał mi się właśnie LG G2. W komisie sprzedawca powiedział, że jest w stanie zamówić nowy telefon za 900 zł. Czy to możliwe, żeby za taką cenę kupić LG G2? Pytam, bo na allegro nowego taniej jak za 1000coś nie widzę, a nie chcę, żeby po tygodniu coś się zaczęło dziać.
Nikson

Re: LG G2

przez Ykk » 19 lip 2014 18:55

Cena mega okazyjna, ale może ma jakieś dojścia. Ogólnie LG raczej chinole nie podrabiają, więc nie masz się o co bać. Ja bym na Twoim miejscu poszedł zobaczyć LG G2 do normalnego sklepu, pobawić się nim, pooglądać dokładnie obudowę, a potem jak byś odbierał z komisu to już byś wiedział, czy jest ok, bo mógłbyś porównać.

G2 to świetny smartfon a w dodatku niedrogi - jak masz okazję to ja tam bym brał. Ale upewnij się, że wszystko jest ok.
Ykk

przez Nikson » 20 lip 2014 13:05

Obudowa mi odpowiada, bo widziałam w sklepie. Co do bawienia się- widziałam wideo-recenzje, bo jednak okazji do zaglądania do środka nie miałam. Cóż, dzięki za odpowiedź, trochę mnie to uspokoiło. Oczywiście sprawdzę telefon od razu, kiedy dostanę go do ręki.
Nikson

przez Karl » 20 lip 2014 14:58

Też mogę go polecić, kumpel ma i jest fenomenalny w tej cenie. No a jak dostaniesz go za 900 zł to będzie bajer. Uważaj tylko, żeby sprzedawca Ci w lombardzie nie wcisnął LG G2 mini :P
Karl

przez Nikson » 20 lip 2014 18:01

Jutro idę się dopytać i zamówić, jeśli wszystko będzie ok. :)
Nikson

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!