Xperia z2 vs iphone 5s

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Xperia z2 vs iphone 5s

przez roxanus » 25 lip 2014 14:06

Witam serdecznie wszystkich.
Przedłużam umowę w tym miesiącu i mam do wzięcia za grosze jeden z tych 2 telefonów. W zasadzie szukam, czytam, oglądam i dalej nie jestem pewien. Naczytałem się na początku samych dobroci o obydwu, potem jednak odnajdywałem wady no i kropka. Byłem wczoraj w rtv agd a potem w idream, obejrzałem jeden i drugi. Z moich spostrzeżeń - Z2 nieco za duża a iphone 5s nieco za mały(obecnie używam Xperia T 4.3 cala). Jakie są wasze przemyślenia i sugestie? Lubię pooglądać internet ale kompaktowość to dla mnie jednak też duża zaleta. Wiem, że zaraz premiera iphone 6(bo z3 ma być niemal zet dwójką) a ten będzie miał 4.7 cala (rozmiar idealny dla mnie), dlatego zastanawiam się nad wzięciem iphone'a a gdzieś po roku sprzedać i dołożyć do 6-tki. Z mojego toku rozumowania iphone 5s mniej spadnie cenowo niż z2-ka i mniej stracę? Chyba że myślę nieprawidłowo, to proszę mi to wytknąć i poprawić, żebym się nie nadział na zły zakup icon_smile.gif
Z góry dziękuję za pomoc!
roxanus

Re: Xperia z2 vs iphone 5s

przez Karl » 25 lip 2014 21:16

Witaj,

taka akcja o której piszesz to niezłe rozwiązanie, bo Apple ogólnie najmniej spada na wartości - zawsze jest na to wielu chętnych. Nie łudź się oczywiście, że sprzedaż bez straty, bo po premierze 6 model 5S też stanieje.

Xperia Z2 osobiście mi się wcale nie podoba, bo jest ogromna. Już lepiej kupić Xperia Z1 Compact albo jakiś inny smartfon z Androidem, np. LG G2 albo na wypasie LG G3 (ale to już duży sprzęcior jest).
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!