Jak najtaniej, jak najlepiej

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jak najtaniej, jak najlepiej

przez mmati » 27 lip 2014 13:23

Witam wszystkich, chciałem kupić sobie nowy telefon, jednakże decyzję zmieniam częściej niż bieliznę..
Szukam telefonu, który zrobi ładne zdjęcie, nagra ładny film. Nie obraziłbym się jakby posiadał gorilla glass.
Atutem byłoby też solidne wykonanie jak w Motorolach czy HTC (nie jestem zwolennikiem wpychania szkła gdzie popadnie). Oczywiście zależy mi też na płynności. Telefon głównie do internetu, połączeń, smsów i zdjęć. Jeśli chodzi o budżet to zależy mi na tym by jak najbardziej zaoszczędzić na kupnie tego smartfona.
Marki, których wolałbym uniknąć to np. LG oraz te wszystkie telefony produkcji chińskiej czy japońskiej. Liczę na was i z góry dziękuję za odpowiedzi.
mmati

Re: Jak najtaniej, jak najlepiej

przez Karl » 27 lip 2014 18:19

Z tym zmienianiem bielizny to bardzo odważne stwierdzenie :P A w ogóle masz jakieś wymagania odnoście systemu? Tylko Android, czy Windows Phone też?
Karl

przez mmati » 27 lip 2014 19:18

wolałbym Androida, nie jestem przekonany do Windowsow :)
mmati

przez Marvi » 27 lip 2014 19:48

Z tego co napisałeś to w zasadzie ograniczasz swój wybór do Samsunga i HTC :) HTC jest w segmencie średnim dość ograniczone, ja mógłbym polecić Desire 500, bo wydaje się dla Twoich potrzeb idealny - fajny ekran, przyzwoita wydajność i niezły aparat, a w dodatku ładny design. Z innej beczki, możesz popatrzeć na Samsunga Galaxy S4 mini, bo jest w podobnej cenie, a mimo wszystko Desire 500 bije praktycznie pod każdym względem na głowę.
Marvi

przez mmati » 27 lip 2014 20:08

jestem też otwarty na Sony :> jeszcze wczoraj chciałem kupić "zetkę" no ale przypadkiem spotkałem kumpla który ją ma i stwierdziłem, że telefon jest nie dla mnie, za dużo szkła, jak na moje dziurawe ręce ;)
mmati

przez Marvi » 27 lip 2014 20:16

praktycznie wszystkie soniacze mają taki szklany design, więc chyba odpadają. pocieszę Cię - wielu osobom, w tym i mnie się to wcale nie podoba.
Marvi

przez mmati » 27 lip 2014 20:23

no i znów jestem w konsternacji, nadal nie wiem co wybrać, htc oglądałem właśnie i czytałem specyfikacje, średnio podoba mi się wizualnie, jest sporo fajnych starszych telefonów, ale odkąd zacząłem czytać to forum to zauważyłem że trzeba stawiać na nowsze produkty by mieć aktualizowane oprogramowanie itp. A ten galaxy s4 mini ma gorilla glass ?
mmati

przez Karl » 28 lip 2014 06:49

Tak, Galaxy S4 mini jest wyposażony w szkło ochronne Gorilla Glass 2. Według mnie jest to bardzo fajny smartfon, któremu nic nie brakuje - jeśli jego design, specyfikacja i cena Ci odpowiadają, to jak najbardziej powinieneś się na niego zdecydować.
Karl

przez mmati » 28 lip 2014 13:40

Karl, a jeśli powiem, że jest ciut za drogi, masz jakiś pomysł ?
mmati

przez Karl » 28 lip 2014 19:21

To ja spytam, ile chcesz tak naprawdę maksymalnie wydać bo tak możemy zgadywać do końca świata :P
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona