Który wybrać

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Który wybrać

przez Arunio » 27 lip 2014 16:27

Witam. Przedłużam umowę i mam zamiar wziąć jakiś telefonik za złotówkę. Do wyboru mam: Lg L70, Samsung Galaxy Trend Plus, Nokia Lumia 620, Sony Xperia E, Alcatel onetouch Pop C7, HTC Desire 310, Alcatel onetouch Pop C3, Motorola Moto E. Najbardziej kusi mnie Lg L70, lecz chciałbym zapytać osoby, które bardziej się na tym znają. Zależy mi, żeby telefon chodzil w miare szybko, nie zacinał się, internet nie zamulał, miał lampe błyskową, niezłą baterię i żeby można było pograc w jakieś gierki :) Z góry dziękuję :)
Arunio

Re: Który wybrać

przez Karl » 27 lip 2014 18:23

Witaj,

ja bym się zastanawiał chyba tylko nad Moto E i L70, ale raczej sam skłaniałbym się ku Motoroli, dlaczego? Smartfony pod względem specyfikacji są bardzo podobne (Moto E ma nieco mniejszy ekran, ale za to o większe rozdzielczości i z Gorilla Glass 3). Moto E najprawdopodobniej będzie lepiej aktualizowana niż L70, bo Motka od czasu "romansu z Google" mocno wzięła się za aktualizacje softu. Nie ujmując LG, Motorola to według mnie solidniejsza firma.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!