Który Smartfon wybrać ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Który Smartfon wybrać ?

przez Baner3 » 28 lip 2014 15:01

Jestem w trakcie kupna telefonu. Przerzucam się z Nokia C3-01 na smartfona więc nie chce się zawieść na kupnie. Interesują mnie 2 telefony.. Sony Xperia T i Htc One X (Telefon używany). Który wypada lepiej ? Telefon będzie używany do słuchania muzyki, przeglądania internetu, robienia zdjęć, czasami jakaś gra :) Na który powinienem się zdecydować ? Max. budżet to 700 zł.
Baner3

Re: Który Smartfon wybrać ?

przez Marvi » 28 lip 2014 19:20

Ja chyba bym odpuścił One X z prostego względu - nie dostanie już żadnej aktualizacji systemowej, w przeciwieństwie do Xperii T, która dostała upgrade do Androida 4.4.4 KitKat, a to wielka zaleta. One X został porzucony nie tyle przez HTC, co przez Nvidię, producenta chipsetu do tego smartfona. Poza tym Xperia T ma mniejsze gabaryty, no i lepszy aparat.
Marvi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!